آدام شف : تحقیقات استیضاح ترامپ ارزشش را دارد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا معتقد است تحقیقات استیضاح چه به برکناری ترامپ بینجامد چه نینجامد، ارزش انجام دادن را خواهد داشت.

آدام شف : تحقیقات استیضاح ترامپ ارزشش را دارد

آدام شف، رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه رادیویی ان پی آر که قرار است امروز، چهارشنبه پخش شود، گفت: اگر استیضاح از بروز سوء رفتارهای بیشتری از سوی رییس جمهور جلوگیری کند، احتمالا حتی در صورت عدم تایید سنا بتواند موجب اصلاحاتی شود.

به گزارش پایگاه خبری هیل، شف افزود: فکر نمی کنم درباره استیضاح هنوز تصمیمی گرفته شده باشد. این مساله هدف این جلسات استماع و کار کمیته قضایی خواهد بود اما بر مبنای آنچه که شهود تا کنون بیان کرده اند، اتهاماتی وجود دارند که احتمالا قابل استیضاح هستند؛ از قبیل ارتشاء و جرایم خُرد و سنگین. اتهام اصلی علیه رییس جمهور این است که او به دنبال مداخله خارجی در انتخابات آمریکا بوده و انجام اقدامات رسمی را مشروط به برآورده شدن منافع سیاسی کرده است.

وی در ادامه گفت، همزمان با گذار تحقیقات استیضاح از شهادت پشت درهای بسته به جلسات استماع علنی، دموکرات های مجلس نمایندگان به دنبال مدارکی مستند هستند که بیشتر آن ها در اختیار کاخ سفید است و حاضر به ارائه آن نیست.

شف همچنین خطاب به آن دسته از حامیان ترامپ که می گویند، کمک مالی نظامی آمریکا به اوکراین در نهایت آزاد شده، اظهار کرد: اگر رییس جمهور در انتخابات آمریکا از سوی کشوری خارجی درخواست کمک کرده باشد، اگر رییس جمهوری اقدامات رسمی را مشروط به برآورده شدن منافع سیاسی کرده باشد، اینکه اوکراین وادار به انجام این کار شده باشد یا نه، مهم نیست؛ چیزی که مهم است این است که آیا رییس جمهور تلاش کرده اقداماتی انجام دهد که باید منجر به برکناری او شوند؟،ایسنا

بیشتر بخوانید،زلنسکی: برای مذاکره درباره همزیستی روسیه و اوکراین آماده ایم

منبع: ایران آنلاین

به "آدام شف : تحقیقات استیضاح ترامپ ارزشش را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدام شف : تحقیقات استیضاح ترامپ ارزشش را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید