آماده باش کامل مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در ایام نوروز

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستورالعملی به مدیران درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور بر آمادگی کامل تمامی مراکز درمانی این سازمان برای خدمت رسانی به بیماران بویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ایام نوروز تأکید کرد.

آماده باش کامل مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در ایام نوروز

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ هتل های باراتوس، براساس دستورالعمل صادر شده از سوی امیرعباس منوچهری، علاوه بر اینکه خدمت رسانی در بیمارستان ها و درمانگاه های تأمین اجتماعی در ایام نوروزی بی وقفه انجام می گردد؛ فعالیت حوزه های پشتیبانی و ستادی نیز در ایام تعطیلات نوروزی تداوم خواهد داشت.

براساس دستورالعمل معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی مدیران درمان تأمین اجتماعی با هماهنگی و همکاری حداکثری با روسای دانشگاه های علوم پزشکی شرایطی را فراهم می نمایند که تمامی بیماران بویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا از خدمات درمانی مورد احتیاج برخوردار شوند.

مدیران درمان و روسای بیمارستان ها و مراکز درمانی در طول ایام نوروز به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را تحت نظارت کامل داشته و ضمن آنالیز لازم، درخصوص برطرف مسائل احتمالی سریعاً اقدام خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آماده باش کامل مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش کامل مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید