اعلام درخواست برای افزایش ساعت تردد از مرز خسروی ، زائران زمان برگشت را مدیریت نمایند

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، بیر قرارگاه اربعین در مرز خسروی از اعلام درخواست برای افزایش ساعت تردد از مرز خسروی اطلاع داد و گفت: از چند روز گذشته تاکنون و از زمان بازگشایی مرز خسروی 110 هزار نفر از این مرز عبور نموده اند.

اعلام درخواست برای افزایش ساعت تردد از مرز خسروی ، زائران زمان برگشت را مدیریت نمایند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ هتل های باراتوس، مسعود بهرام نژاد با اشاره به اینکه از چند روز گذشته تاکنون 110 هزار زائر از این مرز عبور نموده اند گفت: امکانات کافی برای اسکان زائران در قصرشیرین و خسروی وجود دارد و تاکنون به طور میانگین هرشب 7000 نفر اسکان داده شده اند.

وی مطرح کرد: به یاری موکب ها و ارگان های دیگر هر وعده 10 تا 15 هزار پرس غذا پخت و بین زائران توزیع می گردد.

بهرام نژاد با بیان اینکه شرایط مرز خسروی همراه با معطلی است گفت: ما برای خروج زائران محدودیتی نداریم و محدودیتی زمانی اعمال شده ناشی از مسائل طرف عراقی است و با این وجود درخواست هایی برای افزایش ساعت تردد داده شده است.

دبیر قرارگاه اربعین در مرز خسروی بیان نمود: زائران با رصد اخبار و اطلاع از شرایط مرز زمان خود را مدیریت نمایند و حرکت به سمت مرز را به ساعات و روز های خلوت موکول نمایند.

وی اضافه نمود: خدمات رسانی در داخل عراق تا روز اربعین است، اما در داخل کشور تا 30 مهر ماه ادامه دارد، اما از زائران درخواست می گردد زمان خود برای برگشت را نیز مدیریت نمایند و از همین الان برنامه ریزی داشته باشند که با تجمع در مرز ها روبرو نشویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام درخواست برای افزایش ساعت تردد از مرز خسروی ، زائران زمان برگشت را مدیریت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام درخواست برای افزایش ساعت تردد از مرز خسروی ، زائران زمان برگشت را مدیریت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید