اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل گفت: برابر مصوبه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تمامی اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد.

اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد

ایرنا: محمدرضا شایقی روز چهارشنبه در گفت و گو با وبلاگ هتل های باراتوس اظهارداشت: با شیوع ویروس کرونا بخش گردشگری بیش از سایر بخش ها متضرر شده و کسب و کارها در این حوزه با آسیب جدی روبه رو شدند که جبران بخشی از این خسارات از دغدغه های اصلی در اردبیل بود و در این زمینه کوشش های همه جانبه ای از سوی مدیرکل میراث فرهنگی استان صورت گرفته است.

او با اشاره به حمایت های صورت گرفته از تاسیسات گردشگری و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این حوزه اعلام کرد: علاوه بر اقساط تسهیلات، مالیات، بهای برق، گاز و آب این تاسیسات نیز با توجه به آسیب این بخش تا خاتمه سال 99 امهال شده است.

شایقی اضافه نمود: این اقدام گامی مهم در راستای حمایت از تاسیسات و کسب و کارهای گردشگری به شمار می رود چرا که در شرایط فعلی اغلب تاسیسات گردشگری با رکود و تعطیلی روبه رو بوده و توان پرداخت اقساط تسهیلات و سایر هزینه ها را ندارند.

به علت شیوع بیماری کرونا درآمد حاصل از ورود گردشگران به تاسسیات اقامتی رسمی استان اردبیل در نیمه اول سال جاری در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته بیش از 70 درصد کاهش یافته است. حوزه گردشگری این استان جزو آسیب پذیرترین بخش های آسیب دیده از کرونا است.

منبع: توریسم آنلاین

به "اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید