امکان ارائه لیزینگ صادراتی به بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان فراهم شد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره مند شوند.

امکان ارائه لیزینگ صادراتی به بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان فراهم شد

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان از جمله اقداماتی است که می تواند تسهیل گر جهش در تولید محصولات دانش بنیان باشد. بیش از 4700 شرکت دانش بنیان در صورت دارا بودن شرایط می توانند علاوه بر لیزینگ داخلی محصولات، از لیزینگ خارجی نیز برای انجام صادرات بهره مند شوند.

صادرات محصولات دانش بنیان از جمله اهدافی است که مدیران بسیاری از این واحد های فناور به صورت خود جوش به عنوان یک هدف، برای خود تعیین کرده اند. این شرکت ها تا کنون در این زمینه موفقیت های قابل توجهی نیز کسب کرده اند. این موفقیت ها از این سو ارزشمند و قابل توجه است که علی رغم شرایط تحریمی و برخی محدودیت ها به دست آمده است.

فعال شدن پایگاه های صادراتی که به شکل خصوصی اداره می شوند، از جمله خدماتی است که در این زمینه عرضه می شود. لیزینگ داخلی محصولات دانش بنیان در حال حاضر فعال است و تا سقف 80 درصد از مبلغ قرارداد را پوشش می دهد.

بر این اساس طرح لیزینگ خارجی محصولات دانش بنیان نیز فعال شده است. شرکت های دانش بنیانی که بتوانند از صندوق ضمانت صادرات، ضمانت نامه های لازم را دریافت کنند، می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امکان ارائه لیزینگ صادراتی به بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ارائه لیزینگ صادراتی به بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید