امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند سال جاری به بهره برداری برسد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، استاندار خوزستان گفت: امیدواریم مگاپروژه پالایشگاه گاز بیدبلند شهرستان بهبهان در امسال به بهره برداری برسد.

امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند سال جاری به بهره برداری برسد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، غلامرضا شریعتی امروز دوم مهرماه در حاشیه بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از پالایشگاه گاز بیدبلند در بهبهان در جمع وبلاگ هتل های باراتوس اظهار کرد: پروژه بیدبلند یک مگاپروژه بزرگ است و امیدواریم در امسال به بهره برداری برسد.

وی اضافه نمود: در سال 95 که به عنوان استاندار خوزستان منصوب شدم، یکی از پروژه هایی که برای به ثمر نشاندن آن کوشش ویژه ای صورت گرفت، پروژه پالایشگاه بیدبلند بود و اکنون راضی هستیم که روند ساخت آن به خوبی پیش رفته است.

استاندار خوزستان توضیح داد: کار این پروژه با سرعت بسیار خوبی پیش رفته و اکنون در مراحل نهایی خود است و امیدواریم تا شرایطی فراهم گردد که این پروژه را در امسال به بهره برداری برسانیم.

شریعتی ادامه داد: اگر سرعتی که در باز شدن ال سی و سایر اقدامات اجرایی این پروژه اعمال شد، وجود نداشت، قطعا با توجه به اعمال تحریم ها این پروژه متوقف می شد اما خوشبختانه با وقت و کوشش انجام شده، این پروژه به بار نشست و اکنون منتظر به بهره برداری رسیدن آن هستیم

وی گفت: بحث فلرهای نفتی و سوختن گازها علاوه بر زیان هایی که در بحث مسایل مالی به دنبال دارد، اکنون به یک مطالبه اجتماعی تبدیل شده است و مردم خوزستان عنوان می نمایند که نباید این فلرها سوخته شوند و باید مورد جمع آوری قرار بگیرند.

استاندار خوزستان گفت: این گازهایی که در هوا سوزانده می گردد، سرمایه هایی هستند که پس از جمع آوری می توانند به عنوان خوراک پتروشیمی ها مورد استفاده قرار بگیرند و از این رو باید به این بحث توجه ویژه گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند سال جاری به بهره برداری برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند سال جاری به بهره برداری برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید