امیر موسوی: آماده سازی جوانان سرباز برای پیمودن گام دوم انقلاب مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، فرمانده ارتش سال جاری را سال تمرکز بر آماده سازی جوانان سرباز برای پیمودن پیروز گام دوم انقلاب دانست و گفت: این، مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است.

امیر موسوی: آماده سازی جوانان سرباز برای پیمودن گام دوم انقلاب مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ هتل های باراتوس، امیر سرلشکر موسوی و هیئت همراه از لشکر 16 زرهی، تیپ 116 و بیمارستان ارتش در شهرستان قزوین بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید با آنالیز توان و آمادگی رزمی تیپ 116 زرهی نیروی زمینی ارتش، شرایط این تیپ را رو به جلو و پیروز ارزیابی و بر ادامه مجدانه این راه تاکید نمود.

امیر سرلشکر موسوی بعلاوه با حضور در بیمارستان ارتش در قزوین، ضمن بازدید از فعالیت های بسیار خوب مجموعه کادر درمانی این بیمارستان و هم چگونگی ارائه خدمات به بیماران کرونایی بستری، از کوشش های خالصانه و موثر این بیمارستان و تیپ 116 در یاری به مردم استان های قزوین و گیلان در مقابله با شیوع کرونا و درمان بیماران تقدیر کرد.

وی بعلاوه با یادآوری سابقه درخشان این بیمارستان در حادثه زلزله رودبار و منجیل، توفیق خدمت به مردم را یک هدیه الهی و شکر آن را در ادامه این راه نورانی دانست.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه در جمع فرماندهان، سال 1400 سال را سال تمرکز بر آماده سازی جوانان برای پیمودن پیروز گام دوم انقلاب دانست و سربازان وظیفه را پرچمداران گام دوم انقلاب خواند و افزود: همه ارتش این ماموریت انقلابی و ملی را سرلوحه برنامه ها و اقدامات خود قرار دهند تا جوانانی که برای سربازی وارد ارتش می شوند در سرانجام دوره سربازی خود برای پیمودن پیروز گام دوم انقلاب کاملا آماده شده باشند و این ماموریت، مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است.

فرمانده کل ارتش بعلاوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیموار این خطه و شهدای گرانقدر ارتش در این لشکر و استان به ویژه شهیدان رجایی، بابایی، ابوترابی و لشکری، نسل امروز را امانت دار میراث عظیم شهیدان دانست و بر ادامه راه شهدا تاکید نمود.

سرلشکر موسوی در سرانجام گفت: خانواده های فهیم و شکیبا و کم نظیر ارتش، حامی، پشتیبان و مشوق اصلی همه ما هستند و رسیدگی هرچه بیشتر به خانواده ها و زندگی آن ها وظیفه مهم و همگانی است.

فرمانده کل ارتش در این بازدید که امیر سرتیپ حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش هم وی را همراهی می کرد، با تعدادی از کارکنان از نزدیک و به صورت چهره به چهره ملاقات و تبادل نظر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیر موسوی: آماده سازی جوانان سرباز برای پیمودن گام دوم انقلاب مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر موسوی: آماده سازی جوانان سرباز برای پیمودن گام دوم انقلاب مقدم بر وظیفه مصوب ما در موضوع سربازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید