باد و بارش هوای تهران را سالم کرد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت تهران، کیفیت هوای پایتخت طی امروز شنبه 28 دی ماه بر اثر بارش های پراکنده و وزش باد در شرایط سالم قرار گرفته است.

باد و بارش هوای تهران را سالم کرد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که صبح امروز با وجود افزایش تردد خودروها در نخستین روز هفته کیفیت هوای پایتخت در محدوده سالم قرار خواهد گرفت که عمدتاً ناشی از وزش باد و شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته است.

در طول روز آسمان ابری همراه با بارش پراکنده، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد و احتمال می رود کیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی بماند.

در اواخر وقت امروز افزایش حجم ترافیک سبب تجمع آلاینده ها به ویژه ذرات معلق می شود و برقراری شرایط ناسالم به ویژه برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا نیز کیفیت هوا در برخی مناطق در شرایط نامطلوب قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد موثر و افزایش تردد خودروها است. طی فردا افزایش بارش و گاهی وزش باد شرایط برای پراکندگی آلاینده ها را تا حدودی فراهم خواهد کرد با این حال در ساعات اوج ترافیک شبانگاهی، بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و به تبع آن کیفیت هوا در مناطق پرتردد در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت 83 و هوا در شرایط سالم (قابل قبول) بود. این شاخص هم اکنون 64 و همچنان در شرایط سالم است.

منبع: همشهری آنلاین

به "باد و بارش هوای تهران را سالم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باد و بارش هوای تهران را سالم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید