بارش های رگباری و رعد و برق نیمه شرقی اصفهان را فرا می گیرد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش رگبارهای موقتی، رعد و برق و خیزش گرد و خاک نیمه شرقی اصفهان و منطقه ها همجوار با استان یزد را فرا می گیرد.

بارش های رگباری و رعد و برق نیمه شرقی اصفهان را فرا می گیرد

به گزارش از ، حجت الله علی عسگریان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر متناوب امواج ناپایدار از روی استان تا اواسط هفته آینده است از این رو افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید تا شدید و احتمال رگبار های موقتی همراه با رعد و برق در نواحی شرق اصفهان همجوار با استان یزد به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب وجود دارد.

او اضافه نمود: با فعالیت این امواج احتمال جاری شدن روان آب در مسیل های فصلی و شکل گیری سیلاب های محلی و نقطه ای، برخورد صاعقه، خیزش موقت گرد و خاک و اختلال در تردد در محور های مواصلاتی با استان یزد دور از انتظار نیست.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی از بعد از ظهر فردا -جمعه- به صورت افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید است.

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوا در 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 31 درجه سانتی گراد بالای صفر و در خنک ترین ساعات بامداد فردا به 17 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.

او اضافه نمود: چوپانان و خور و بیابانک با دمای 35 درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین و میاندشت با دمای چهار درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان پیش بینی می گردد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بارش های رگباری و رعد و برق نیمه شرقی اصفهان را فرا می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش های رگباری و رعد و برق نیمه شرقی اصفهان را فرا می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید