تدابیر بهداشتی کاخ سفید برای محافظت از ترامپ و معاونش

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، کاخ سفید دمای بدن افرادی را که ارتباط و تماس نزدیک با ترامپ و معاونش دارند، آزمایش می کند.

تدابیر بهداشتی کاخ سفید برای محافظت از ترامپ و معاونش

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ هتل های باراتوس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، کاخ سفید از روز شنبه سنجش دمای بدن کسانی را که با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و مایک پنس معاونش تماس و ارتباط نزدیک دارند، آغاز کرده است. این مساله شامل وبلاگ هتل های باراتوسی شده است که در کنفرانس خبری ترامپ درباره ویروس کرونا شرکت داشته اند.

جود دیر معاون سخنگوی کاخ سفید در این باره گفت: بررسی دمای بدن کسانی که در تماس و ارتباط نزدیک با رئیس جمهور و معاون وی هستند، در کاخ سفید آغاز شده است.

یک مقام دفتر بهداشت و سلامت کاخ سفید روز شنبه دمای بدن وبلاگ هتل های باراتوسی را که در کاخ سفید حضور یافته بودند تا در کنفرانس خبری ترامپ شرکت کنند، بررسی کرده است. یکی از وبلاگ هتل های باراتوس شرکت کننده در این کنفرانس خبری به خاطر داشتن تب اجازه حضور در این نشست را پیدا نکرده است.

نگرانی ها نسبت به شیوع سریع ویروس کرونا در ایالت های مختلف آمریکا به شدت رو به افزایش است.

این در شرایطی است که یکی از پزشکان کاخ سفید روز جمعه گفته بود که ترامپ شخصا نیازی به آزمایش ویروس کرونا ندارد، علی رغم اینکه وی با دو نفر طی هفته گذشته دیدار داشته است که آزمایش کرونای آنها مثبت بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تدابیر بهداشتی کاخ سفید برای محافظت از ترامپ و معاونش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر بهداشتی کاخ سفید برای محافظت از ترامپ و معاونش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید