ترابی: نمی توان گفت با تساوی سپاهان همه چیز برای قهرمانی ما تمام شد، جای علی دایی در فوتبال به شدت خالی است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مهدی ترابی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید، علی دایی باید در فوتبال فعالیت داشته باشد و در حال حاضر جای او به شدت خالی است.

ترابی: نمی توان گفت با تساوی سپاهان همه چیز برای قهرمانی ما تمام شد، جای علی دایی در فوتبال به شدت خالی است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس، تیم فوتبال پرسپولیس با شکست مس رفسنجان و توقف سپاهان در اهواز، حالا اصلی ترین شانس برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر محسوب می گردد. بازیکنان پرسپولیس هم در مصاحبه های مختلف به این موضوع اشاره دارند که تنها هدف شان کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر است، موضوعی که مهدی ترابی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس هم به آن اشاره نموده است.

وبلاگ هتل های باراتوس: به نظر می رسد اوضاع پرسپولیس پس از پیروزی مقابل مس بسیار خوب پیش می رود.

خوشبختانه شرایط خوبی داریم و یک برد مهم را در رفسنجان به دست آوردیم. البته بازی روی چمن مصنوعی بسیار سخت بود و هر لحظه امکان داشت بازیکنان با مصدومیت جدی روبرو شوند. ظاهراً استادیوم مس هنوز آماده نشده است، اما امیدوارم بازی های این تیم از فصل آینده روی چمن طبیعی انجام گردد.

وبلاگ هتل های باراتوس: تک گل این بازی را مهدی عبدی به ثمر رساند. او در این چند ماه نشان داده که بازیکن فرصت طلبی است. نظر تو چیست؟

مهدی عبدی بازیکن بسیار خوبی است و شَم گلزنی بالایی دارید. مطمئناً بیشتر از این هم برای پرسپولیس گل خواهد زد. او بدون شک می تواند در سال های آینده آقای گل فوتبال ایران گردد.

وبلاگ هتل های باراتوس: سپاهان این هفته دو امتیاز حساس در اهواز از دست داد، به نظرت این موضوع شانس قهرمانی پرسپولیس را بالا برده است؟

سپاهان تیم باکیفیت لیگ است، اما تمرکز ما روی بازی های خودمان است. نمی توانیم بگوییم با تساوی سپاهان همه چیز تمام شده است و ما باید این فرایند خوب را ادامه دهیم. نکته دیگر این است که تیم ما باید در بازی های آینده بیشتر گل بزند. امیدوارم در سرانجام فصل کار به تفاضل گل نکشد، اما اگر این اتفاق رخ بدهد، تیم ما باید از لحاظ گل زده شرایط خوبی داشته باشد.

وبلاگ هتل های باراتوس: چقدر احتمال قهرمانی پرسپولیس را می دهی؟

در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، اما ما هدفی جز قهرمانی نداریم و در جام حذفی هم این هدف را دنبال می کنیم.

وبلاگ هتل های باراتوس: به نظرت در جام حذفی خیلی زود با استقلال روبه رو نشدید؟

به هر حال شرایط اینطور پیش رفت، اما ما فعلاً به آن بازی فکر نمی کنیم و بازی های مهمتری در لیگ داریم.

وبلاگ هتل های باراتوس: از شرایط خودت در پرسپولیس راضی هستی؟

خدا را شکر، همه چیز خوب پیش می رود. تمام هدف من این است بازی های تأثیرگذاری را در پرسپولیس انجام دهم و تمام هدفم این است که در سرانجام فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم و طرفداران را خشنود کنیم.

وبلاگ هتل های باراتوس: بازی با گل گهر را چطور ارزیابی می کنی؟

در لیگ برتر بازی آسان نداریم و بازی با گل گهر هم سخت خواهد بود. آنها در پی شکست شان مقابل استقلال هستند، اما ما میزبان هستیم و جایی برای لغزش و اشتباه کردن نداریم. امیدوارم بتوانیم در این بازی هم سه امتیاز را بگیریم.

وبلاگ هتل های باراتوس: در خصوص تیم ملی صحبت کن. فکر می کردی بتوانید با چهار برد صعود کنید؟

خدا را شکر مردم را خشنود کنیم. تیم ملی با بازی های دور رفت شرایط سختی پیدا کرد، اما مهم این است که توانستیم در بحرین چهار برد روحیه بخش به دست بیاوریم. سال ها بود عراق و بحرین را شکست نداده بودیم. پیروزی مقابل آنها شیرین و روحیه بخش بود.

وبلاگ هتل های باراتوس: فدراسیون تصمیم گرفت با اسکوچیچ ادامه همکاری بدهد. نظرت در این مورد چیست؟

اسکوچیچ در بازی هایی که روی نیمکت تیم ملی نشست، نشان داد که کارش را بلد است. نتایج خوبی هم با اسکوچیچ گرفتیم و مطمئنم می توانیم در مرحله بعد هم نتایج خوبی کسب کنیم و به جام جهانی بریم.

وبلاگ هتل های باراتوس: خیلی ها معتقدند اسکوچیچ باید به تو بیشتر میدان می داد، از اینکه کمتر بازی کردی ناراحت نیستی؟

همه بازیکنان دوست دارند که بیشتر بازی نمایند، اما در نهایت تصمیم گیرنده سرمربی تیم ملی است. مهم فقط نتیجه گرفتن تیم ملی و خشنودی مردم بود. من هم سعی می کنم در آینده بهتر عمل کنم تا بتوانم برای تیم ملی بیشتر بازی کنم.

وبلاگ هتل های باراتوس: چند روز پیش کریستیانو رونالدو به رکورد گل های ملی علی دایی رسید. تو با دایی در سایپا کار کردی، نظرت در خصوص این اتفاق چیست؟

علی دایی در قلب همه مردم جا دارد. زمانی که در سایپا بودم و در کرمانشاه زلزله آمد، او یک تنه به کرمانشاه رفت و کنار مردم بود. او همواره همراه مردم است و بارها دل ایران را شاد نموده است. افتخار می کنم که شاگرد دایی بودم. جای او در فوتبال بسیار خالی است. رکوردها برای شکسته شدن است، اما از اینکه این اتفاق رخ داد، به شدت ناراحتم، چون روی علی دایی تعصب دارم و امیدوارم دوباره او را در فوتبال ببینم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترابی: نمی توان گفت با تساوی سپاهان همه چیز برای قهرمانی ما تمام شد، جای علی دایی در فوتبال به شدت خالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی: نمی توان گفت با تساوی سپاهان همه چیز برای قهرمانی ما تمام شد، جای علی دایی در فوتبال به شدت خالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید