تساوی پرسپولیس و شارجه در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، نیمه نخست ملاقات پرسپولیس و شارجه امارات، با تساوی به خاتمه رسید.

تساوی پرسپولیس و شارجه در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، در ادامه هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از گروه C تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 19:05 میهمان شارجه امارات بود که نیمه نخست این ملاقات با تساوی دو بر دو به خاتمه رسید.

برای پرسپولیس در این ملاقات علی علیپور در دقایق 10 و 26 گلزنی کرد و برای شارجه هم محمد خلفان در دقیقه 25 و ریان مندیز در دقیقه 2+45 به ثمر رساند.

نیمه نخست این ملاقات با بازی هجومی پرسپولیس همراه بود. شاگردان گل محمدی که برای پیروزی وارد میدان شده بودند، از همان دقایق ابتدایی سعی در طراحی حملاتی داشتند و از این رو یکی دو فرصت خوب به دست آوردند که یکی از آن ها در دقیقه 10 به گل تبدیل شد. در دقیقه 9 این ملاقات پرسپولیسی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند اما ترابی نتوانست با استفاده از این فرصت دروازه شارجه را باز کند و شوت او را دروازه بان حریف برگرداند. یک دقیقه پس از این صحنه، مهدی ترابی از سمت چپ صاحب توپ شد و با یک پاس در عمق زیبا، فرصت بسیار خوبی برای علیپور ایجاد کرد و این بازیکن هم توانست گل نخست تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 13 سفیدپوشان شارجه این فرصت را داشتند تا گل تساوی را به ثمر برساند اما شوت کایو به سید جلال حسینی برخورد کرد و وارد دروازه پرسپولیس نشد.

در ادامه این ملاقات در دقیقه 25 روی حرکت خوب کایو، خلفان در شش قدمی دروازه پرسپولیس به توپ رسید و گل تساوی را برای شارجه به ثمر رساند اما یک دقیقه پس از گل شارجه، باز هم روی حرکت خوب ترابی و پاس او برای علیپور، مهاجم پرسپولیس توانست گل دوم خودش و پرسپولیس را به ثمر برساند.

در ادامه این ملاقات و در دقیقه 34 ریان مندیز با نفوذ به درون محوطه جریمه پرسپولیس فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه به دست آورد اما ضربه او از کنار دروازه به اوت رفت.

در آخرین ثانیه های این نیمه ریان مندیز با یک شوت در داخل محوطه جریمه پرسپولیس بازی را به تساوی کشاند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و اوساگونا.

ترکیب شارجه: عادل الحوسنی، الحسن صالح، شاهین، کایو، محمد عبدالباسط، سالم سلطان، علی الظنحانی، عبدالله غانم، ریان مندیز، خلفان و شوکوروف.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی پرسپولیس و شارجه در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی پرسپولیس و شارجه در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید