تشخیص باکرگی در دختران و پسران

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، امروزه تست هایی وجود دارند که به منظور تشخیص باکرگی دختران استفاده می گردد اما راه های دیگری وجود دارد که دختران و پسران از آنها برای قضاوت یکدیگر استفاده می نمایند که از جمله آنها می توان به نوع پوشش، نوع معاشقه، مردد بودن و ... اشاره نمود.

تشخیص باکرگی در دختران و پسران

عموما اسم باکرگی که به ذهن می آید نگاه ها به دلیل باورهای فرهنگی جامعه به سمت دختران می رود و در نتیجه باکرگی پسران آنچنان در معرض توجه نیست اما در این مقاله جدا از آزمایشات باکرگی درباره علائم رفتاری و ظاهری همه افراد که نشان دهنده باکرگی یا عدم باکرگی آنهاست اشاره می کنیم.

تشخیص باکرگی پسران

عموما وقتی صحبت از باکرگی می شود نگاه ها به سمت زنان می رود که این موضوع هم ناشی از فرهنگ جوامع است و هم ناشی از این است که تشخیص باکرگی در پسران کمی سخت به نظر می رسد. اصولا همواره مسئله باکرگی آقایان آنچنان در مرکز توجهات نبوده است. از طرفی گفته می شود مردان نسبت به کاری که می خواهند انجام دهند بیشتر از زنان حساسیت دارند و بیشتر در نظر می گیرند که آن موضوع برایشان مناسب است یا نه. در این قسمت به نشانه هایی اشاره می کنیم که می توان به یاری آنها به وسیله رفتارهای مردان، باکرگی آنها را تشخیص داد.

1- معاشقه ناشیانه!

پسری که باکره باشد معاشقه ناشیانه ای دارد و در این مواقع خجالتی است. صرف نظر این که خود پسران چه می گویند، اگر پسری در معاشقه حرفه ای باشد شاید سخت بتوان گفت که هنوز باکره است. البته فراموش نکنید که در این بین بعضی افراد نیز هستند که به طور کلی در معاشقه صحیح عمل نمی کنند و باکره نیز نیستند! کسانی که به طور کلی معاشقه کنندگان خوبی نیستند عجیب و غریب به نظر نمی رسند اما پسران باکره در بیشتر موارد در زمان بوسیدن خجالت می کشند و چشمانشان را می بندند. معاشقه اولین راه شناسایی باکرگی در آقایان است.

2-پسران باکره از لمس کردن شما خجالت می کشند

اگر پسری قبلا با دختری در ارتباط بوده باشد از لمس کردن یک زن خجالت نمی کشد. خجالتی بودن نشانه قطعی از باکرگی نیست اما شاید یک سرنخ ساده باشد و به شما نشان دهد کسی باکره است یا نه. پسری که باکره است از صمیمی شدن با شما و لمس شما می ترسد. هیچ موقع درباره لمس کردن شما و احترامی که برایتان قائل است گیج نشوید؛ چرا که تقریبا می توان با قاطعیت گفت که اگر طرف مقابل شما باکره باشد در لمس شما خجالت می کشد و احساس می نماید برای احترام به شما و به خصوص در جمع نباید شما را لمس کند.

3-وقتی صحبت از عشق می شود دوست دارد همواره از شما اجازه بگیرد

به احتمال زیاد اگر پسری باکره باشد تجربه ای در این زمینه ندارد و این ارتباط برایش یک چالش محسوب می شود چرا که قبلا در این موقعیت قرار نگرفته است. در این شرایط عموما چنین پسری برای انجام کارهایش از شما اجازه می گیرد. پسرانی هستند به احتمال زیاد فیلم های گوناگونی با صحنه های عاشقانه دیده اند اما با این حال در دیدار اول خجالت می کشند. دست پاچگی درباره این که چه کاری باید انجام دهند گاهی باعث می شود بر خلاف واقعیت خودشان را نسبت به کاری که انجام می دهند دارای اعتماد به نفس نشان دهند.

4-در زمان ایجاد روابط عاشقانه (مانند بغل کردن) مردد به نظر می رسد

اگر پسری باکره باشد به احتمال زیاد واکنش هایی را در برابر حرکات شما انجام می دهد که نشان از مردد بودن اوست. برخلاف پسری که قبلا چنین شرایطی را تجربه نموده است، افراد باکره در این شرایط به کوچک ترین و ساده ترین علائمی که از خودتان نشان می دهید واکنش نشان می دهند. در نتیجه اگر پسری زمانی که طرف مقابل در چنین شرایطی پیش روی می نماید و به نوعی سعی در بغل کردن او می نماید، نداند چکار باید انجام دهد یعنی اولین بار است که در چنین شرایطی است و در نتیجه باکره است. یک فرد باکره در چنین شرایطی بسیار محتاط عمل می نماید و طرف مقابل اگر باکره نباشد متوجه می شود که این پسر به طور کلی به چنین شرایطی ناآگاه است.

5- بسیار عجول است

به دلیل وجود هیجانات زیاد، افراد باکره به خصوص در اولین برخورد و در اولین مورد معاشقه، سریعا از آن خارج می شوند. به طور معین چنین فردی همواره به کارهایی که انجام می دهد فکر می نماید و در نتیجه نگران و عصبی می شود. چنین فردی در موقعیتی نیست که بتواند نیازها و تمایلاتش را کنترل نماید و در نتیجه به هر رفتار کوچکی که تحریکش کند واکنش نشان می دهد. با کسب تجربه پسران یاد می گیرند که چگونه احساساتشان را کنترل کنند تا بدین وسیله فرایند معاشقه شان را تقویت کنند.

تشخیص باکرگی در دختران

بسیاری شاید در دنیای مدرن بگویند که دختران می توانند هرآنچه که می خواهند باشند. آنها می توانند فضانورد، بازیکن هاکی و یا یک ریاضی دان باشند. یک زن می تواند درآمد اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد اما جامعه هنوز زنان را بر اساس مسائل جنسی مورد قضاوت قرار می دهد.

آیا او در روابط جنسی خوب عمل می نماید؟ با چند نفر تا کنون در ارتباط بوده است؟ و ...! در این قسمت به روش هایی که پسران برای شناسایی باکرگی دختران به کار می گیرند اشاره می کنیم.

1- معاشقه ناشیانه

مانند دختران، پسران نیز بر اساس نحوه معاشقه طرف مقابل می سنجند که آیا طرف مقابل باکره است یا خیر. بدست آوردن تبحر در معاشقه چیزی نیست که با دیدن فیلم های سینمایی عاشقانه حاصل گردد بلکه باید تجربه ای وجود داشته باشد تا افراد به یاری آن بتوانند در ایجاد ارتباط متبحر گردند. بنابراین اگر دختری معاشقه کننده خوبی باشد پسر گمان می نماید که او باکره نیست.

2- مدت زمان بین آشنایی و معاشقه

اگر دختری به عنوان مثال در اوایل ارتباط با پسری با معاشقه مسئله ای نداشته باشد طرف مقابلش به این نتیجه می رسد که او به راحتی ارتباط برقرار می نماید و در نتیجه باکره نیست. پسران تصور می کنند که فرد باکره در ایجاد ارتباط جنسی بسیارمحجوب و خوددار است. اگر شما به راحتی برای ایجاد معاشقه آماده باشید، پسر مقابلتان تصور می نماید شما قبلا تجربیاتی داشته اید.

3- نوع واکنششان به معاشقه

به نظر راحت است که بتوان با مشاهده نحوه رفتار افراد در معاشقه حدس زد که آیا دختر یا پسری باکره است یا نه. افرادی که باکره باشند در این شرایط خوددار و شلخته اند که نتیجه عدم تجربه آنهاست و این موضوع درباره دختران بیش از پسران مصداق دارد.

4- نوع پوشش

پسران بر اساس پوشش، بیشترین قضاوت را بر روی دختران دارند. اگر پسری ببیند که دختری بسیار راحت لباس می پوشد قضاوت می نماید که آن دختر باکره نیست. از نظر پسران اگر دختری با نحوه پوشش خود جلب توجه زیادی کند احتمالا باکره نیست چرا که پسران جاذبه جنسی آنها را درک می کنند. همه اینها باعث می شود پسران به این نتیجه برسند که چنین دختری تمایلات جنسی بسیار زیادی دارد و در نتیجه در موضوع معاشقه و روابط جنسی باتجربه است.

همه نکات گفته شده نشان از این دارد که در تصور عامه، بی پروایی در مقابل حیا واقع شده است. دختری که در لباس پوشیدن، آرایش و نحوه صحبت خود با دیگران حیا دارد به نظر دیگران ممکن است فردی باکره به نظر برسد. بر عکس دختری که بی پروا لباس می پوشد، به راحتی وارد معاشقه می شود به نظر دیگران ممکن است باتجربه باشد. هرچه بیشتر دختری درباره تمایلات جنسی اش مطمئن رفتار کند بیشتر تحت قضاوت پسران قرار می گیرد.

آیا به طور کلی شما با این مقاله برای شناسایی باکرگی در افراد موافقید یا خیر؟ دیدگاه های خود را با مخاطبان وبلاگ هتل های باراتوس درمیان بگذارید.

برگرفته از: aboutuganda و whatdomenreallythink

منبع: ستاره

به "تشخیص باکرگی در دختران و پسران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشخیص باکرگی در دختران و پسران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید