تلفات تازه شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نجران و جازان

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، حمله جدیدی از ائتلاف سعودی در محورهای نجران و جازان در مرز جنوبی عربستان با یمن را زمینگیر و تلفاتی سنگین به آن وارد کردند.

تلفات تازه شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نجران و جازان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ هتل های باراتوس، شماری دیگر از شبه نظامیانی که عربستان سعودی برای جنگ در جنوب خود با ارتش یمن به خدمت گرفته، در تقابل با ارتش و کمیته های مردمی یمن در محور نجران کشته یا زخمی شدند.

وبگاه خبری شبکه المسیره یمن به نقل از یک منبع نظامی تائید کرد: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن کوشش مزدوران ائتلاف سعودی برای نفوذ به منطقه مربع شجع را ناکام گذاشته و آنها و بعضی فرماندهانشان را کشته و زخمی کردند.

اخیرا ارتش یمن پیروز شد در همین محور، حدود دو هزار شبه نظامی و نظامی وابسته به عربستان سعودی را در عملیاتی منحصربه فرد که عملیات نصر من الله نامیده شد، به اسارت بگیرد و ده ها خودرو نظامی و صدها ادوات جنگی را به غنیمت بگیرد و بیش از 500 نیرو را از پای در آورد یا زخمی کند.

این منبع همچنین اضافه نمود: در این عملیات همچنین تعدادی هم از مزدوران در صفوف ائتلاف سعودی به اسارت گرفته شدند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین روز سه شنبه پیشروی مزدوران ارتش عربستان در محور جازان را هم ناکام گذاشته و آنها را متحمل تلفات جانی کردند.

یک منبع نظامی تایید کرد رزمندگان یمنی پیشروی مزدوران سعودی را در قطاع الدائر ناکام گذاشتند که در نتیجه آن شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

المسیره نوشت: تلفات ارتش عربستان و مزدوران آن در محورهای مختلف جبهه های مرزی ادامه دارد تا آمار هزاران کشته و زخمی و نابودی هزاران دستگاه ادوات نظامی آنها همچنان رو به افزایش باشد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "تلفات تازه شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نجران و جازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفات تازه شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نجران و جازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید