توسعه همکاری ها برای افزایش اشتغال مهارت آموختگان سازمان فنی و حرفه ای

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، خبرگزاری خبرنگاران- یک تفاهم نامه همکاری میان آزمون استخدام بخش خصوصی و سازمان فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری منعقد شد.

توسعه همکاری ها برای افزایش اشتغال مهارت آموختگان سازمان فنی و حرفه ای

به گزارش خبرگزاری وبلاگ هتل های باراتوس، بعد از استان های آذربایجان غربی و همدان در سال 99 استان چهارمحال و بختیاری به جمع همکاران راهبردی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست.

هدف از آن توسعه همکاری ها برای افزایش اشتغال مهارت آموختگان سازمان فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری در شرکت های دانش بنیان و خلاق، صنعتی و فناور و بعلاوه توسعه آموزش های تقاضا محور برای برطرف خلا های آموزش و بالا بردن کیفیت آن است.

این اقدام در سالی که به نام فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی مزین شده گامی برای رونق فعالیت کسب و کار ها با تأمین نیروی انسانی از یک سو و ایجاد فرصت شغلی برابر برای افراد ماهر و توانمند از سوی دیگر است.

تا کنون چهار دوره از آزمون استخدام بخش خصوصی برگزار شده است و کارجویان به وسیله این آزمون به شرکت های دانش بنیان، تجاری و صنعتی برای کار دعوت شده اند.

آزمون استخدام بخش خصوصی افراد را بر اساس مهارت و توانمندی مورد ارزیابی قرار می دهد نه مدرک تحصیلی و کمکی برای برطرف دغدغه اشتغال افراد جامعه است.

بعلاوه پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی سال جاری برگزار می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.inre.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توسعه همکاری ها برای افزایش اشتغال مهارت آموختگان سازمان فنی و حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه همکاری ها برای افزایش اشتغال مهارت آموختگان سازمان فنی و حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید