حشمت مهاجرانی: سرعت بازی پرسپولیس کم شده، استقلال بازیساز ندارد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، پرسپولیس نسبت به فصل گذشته سرعت بازی اش را کم نموده و همین کم شدن فرصت باعث می گردد که حریف فرصت داشته باشد تا آرایش دفاعی بگیرد. در فصل گذشته پرسپولیس سریع بازی می کرد و یک و دوهای خیلی خوبی انجام می شد که در این فصل هنوز این شرایط را در پرسپولیس نمی بینیم.

حشمت مهاجرانی: سرعت بازی پرسپولیس کم شده، استقلال بازیساز ندارد

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرعت بازی پرسپولیس نسبت به فصل گذشته کم شده است و استقلال هم بازیکن بازیساز ندارد.

حشمت مهاجرانی در گفت و گو با فارس در خصوص دیدار روز یکشنبه استقلال و پرسپولیس گفت: هم شما رسانه ها، هم بازیکنان و مربیان دو تیم و هم تماشاگران می دانند که این دو تیم در هر شرایطی باشند این بازی با همه مسابقات فرق دارد و حساسیت خودش را دارد. اینکه دو تیم از مربیان ایتالیایی و آرژانتینی استفاده می نمایند دلیل بر این نیست که استقلال مانند تیم های ایتالیایی و پرسپولیس به روش آمریکای جنوبی و آرژانتین بازی نمایند. این خصوصیات بازیکنان است که به مربی می گوید چه روشی برای بازی تیمش به کار بگیرد.

وی اضافه نمود: هر دو مربی به تازگی به استقلال و پرسپولیس آمده اند و باید به آنها فرصت داد. مسابقه روز یکشنبه بزرگترین دربی قاره آسیاست.برنده شدن در این بازی خیلی اهمیت دارد و نمی توان گفت نتیجه این بازی اهمیتی ندارد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شرایط فنی پرسپولیس گفت: پرسپولیس نسبت به فصل گذشته سرعت بازی اش را کم نموده و همین کم شدن فرصت باعث می گردد که حریف فرصت داشته باشد تا آرایش دفاعی بگیرد. در فصل گذشته پرسپولیس سریع بازی می کرد و یک و دوهای خیلی خوبی انجام می شد که در این فصل هنوز این شرایط را در پرسپولیس نمی بینیم.

مهاجرانی در خصوص شرایط فنی استقلال بیان کرد: استقلال در این فصل با سرعت بازی می نماید اما همین سرعت باعث می گردد که احتمال از دست دادن توپ با سرعت هم وجود داشته باشد. البته در پس سرعت تیمی باید منطقی وجود داشته باشد. بزرگترین مشکل استقلال نداشتن بازیساز و بازیکن توپ پخش کن است. هنوز که هنوز است در استقلال صحبت از جانواریو، مجتبی جباری و حتی مجید نامجو مطلق است. بازیکنانی که بازیساز و توپ پخش کند بودند اما اکنون دیگر چنین بازیکنی در استقلال وجود ندارد. با این حال امیدوارم که شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه را ببینیم.

وی در خصوص پیش بینی اش از نتیجه بازی دربی نود گفت: پیش بینی این مسابقه فوق العاده سخت است. دو تیم برای برد به میدان می آیند و قدم عقب نمی گذارند. تمام مسابقات لیگ یک طرف دربی هم یک طرف! این بازی برای تماشاگران، بازیکنان و مربیان دو تیم بسیار اهمیت دارد. من هم در موقعیتی نیستم که بتوانم نتیجه بازی را پیش بینی کنم. هر دو تیم بازیکنان تاثیرگذار و خوبی دارند.

منبع: عصر ایران

به "حشمت مهاجرانی: سرعت بازی پرسپولیس کم شده، استقلال بازیساز ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حشمت مهاجرانی: سرعت بازی پرسپولیس کم شده، استقلال بازیساز ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید