خبرنگاران استاندار البرز درگذشت مادر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، کرج - خبرنگاران- استاندار البرز شامگاه دوشنبه در پیامی درگذشت مادر شهیدان محمدحسین و داود فهمیده را تسلیت گفت.

خبرنگاران استاندار البرز درگذشت مادر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت

در پیام عزیزاله شهبازی آمده است: با نهایت تاسف و تاثر مطلع شدیم استان البرز بار دیگر مادری قهرمان پرور را از دست داد. مادری که به فرزندش آموخت هنگامی که معاندی به مرزهای مقدس سرزمینمان نگاه متجاوزانه دارد ؛حتی با ضرب و زور نارنجکی به کمر در مسیرش بایستد تا رد نگاهش نامحرم بر روی ناموس و کیان این مرز و بوم نماند. مادر مهربان و غیور محمد حسین و داود فهمیده، این شیرزن عزیز و گرانقدر، فرزندی همچون محمدحسین تربیت کرد که به فرموده امام عزیزمان، رهبر بود.

اینجانب درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه و ام الشهدا، حاجیه خانم کریمی را به خانواده محترم ایشان و مردم شهید پرور استان البرز تسلیت عرض می نمایم و برای آن عزیز سفر کرده آرزوی همنشینی با بانو حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را دارم. همچنین شفای عاجل برای پدر بزرگوار شهیدان فهمیده را از خداوند مسئلت دارم.

مادر شهیدان فهمیده که از حدود یک ماه پیش به علت سکته مغزی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران بستری بود، امشب به دیدار معبود و فرزندان شهیدش شتافت.

شهید محمدحسین فهمیده نوجوان 13 ساله با بستن مواد منفجره به کمر خود زیر تانک دشمن رفت و به شهادت رسید و امام خمینی (ره) او را رهبر نامید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار البرز درگذشت مادر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار البرز درگذشت مادر شهیدان فهمیده را تسلیت گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید