خبرنگاران مرکز علمی دانش آموزی شهید مردانشاهی ساری افتتاح شد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، ساری - خبرنگاران - مرکز علمی دانش آموزی شهید مردانشاهی در حوزه زیر پوشش آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ساری روز دوشنبه افتتاح شد.

خبرنگاران مرکز علمی دانش آموزی شهید مردانشاهی ساری افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ، برای راه اندازی این مرکز چهار میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ساری گفت که 500 میلیون ریال از این مبلغ را خواهر شهید مردانشاهی و چهار میلیارد ریال را هم آموزش و پرورش تامین کرده است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران در این آئین ضمن تقدیر از همه کسانی که در به ثمر رسیدن این مرکز زحمت کشیدند، گفت: امروزه همه باید ازحافظه محوری به سمت مهارت محوری حرکت کنیم. اگر دانش آموزان ما هر چه اندوخته ذهنی داشته باشند و ما نتوانیم آنها را یک شهروند خوب تربیت کنیم یعنی به ساحت های شش گانه که در سند تحول بنیادین آمده نتوانستیم عمل کنیم.

داود تقی نیا افزود: استعدادهای نهفته و بالقوه که در دانش آموزان وجود دارد ما باید با همکاری همه عزیزان به فِعلیت برسانیم تا دانش آموزانی خلاق، مبتکر، متفکر، با نشاط و شاداب در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تربیت کنیم تا بتوانند آن هدف سند تحول بنیادین که شناسنامه یا قانون اساسی آموزش و پرورش و آن حیات طیبه است دانش آموزان را به آن سمت سوق دهیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرکز علمی دانش آموزی شهید مردانشاهی ساری افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز علمی دانش آموزی شهید مردانشاهی ساری افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید