دل پر یاری داوری که خودکشی کرد ، برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، برادر مهرداد نجفی مدعی است که قضاوت نکردن در لیگ نوزدهم باعث شده تا این یاری داور خودکشی کند.

دل پر یاری داوری که خودکشی کرد ، برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، بهنام نجفی برادر مهرداد نجفی، یاری داوری که خودکشی نموده است درباره شرایط جسیم برادرش به ایسنا گفت: او دیشب چشمانش را باز کرد و حالش مساعد است. البته هنوز نمی تواند صحبت کند ولی وضعیتش رو به بهبود است و دکترها به فرایند درمانی اش امیدوارند. خدا را شکر او من را شناخت و امیدواریم هر چه زودتر خوب گردد و از مردم می خواهیم برای او دعا نمایند.

وی ادامه داد: بدن آماده او و این که تمریناتش را هر روز پیگیری می کرد باعث شد تا در مقابل این حادثه کم نیاورد و وضعیتش بهتر گردد.

برادر نجفی درباره دلیل خودکشی این یاری داور بیان کرد: شرایط روحی به همراه قضاوت نکردن در لیگ برتر باعث شد تا مهرداد دست به چنین کاری بزند. او به من گفت لیاقتش پرچم زدن در لیگ برتر است و حتی عملکردش در تست های پیش فصل عالی بود. او دلش از رئیس کمیته داوران پر بود که چرا به او قضاوت نمی دهد. او حتی نامه ای در صفحه شخصی خود برای ممبینی نوشت که ما آن را پاک کردیم. این کار درستی نبود که کمیته داوران با برادرم انجام داد و ما از ممبینی نخواهیم گذشت.

  • یاری داور فوتبال کشورمان خودکشی کرد
منبع: همشهری آنلاین

به "دل پر یاری داوری که خودکشی کرد ، برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دل پر یاری داوری که خودکشی کرد ، برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید