روایت واعظی از پشت پرده فعال شدن اتاق های فکر حمله به دولت

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، رئیس دفتر رییس جمهور دلایل افزایش حملات و اقدامات تخریبی علیه دولت در آستانه انتخابات را تشریح کرد و گفت: متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله نمایند توفیق شان در انتخابات بیشتر است و می توانند رای مردم را جذب نمایند در حالی که اشتباه می نمایند.

روایت واعظی از پشت پرده فعال شدن اتاق های فکر حمله به دولت

هر چه به انتخابات آینده مجلس نزدیک می شویم هجمه ها علیه دولت شدت بیشتری می گیرد، هجمه هایی که به تعبیر محمود واعظی، دلیلی جز تخریب دولت از سوی عده ای آنهم با هدف توفیق یافتن در انتخابات آینده ندارد. در آخرین اقدام هم دیروز و با انتشار خبری مبنی بر بخشنامه یک نهاد دولتی مبنی بر ممنوعیت به کارگیری منشی زن برای مدیران مرد کوشش کردند تا علیه دولت فضاسازی نمایند که این خبر هم از سوی اعضای هیات دولت تکذیب شد. اما به واقع علت این حملات به دولت و اقدامات تخریبی و افزایش بد اخلاقی ها به ویژه در ماه های منتهی به انتخابات چیست؟

بخش هایی از گفتگوی خبرآنلاین با محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهور به توضیح زیر است:

  • اختلافات داخلی سم است

محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه امروز کشور با یک دشمن جدی خارجی روبرو است به خبرآنلاین گفت: در شرایطی که این دشمن خارجی همه قدرت و توان خود را برای تحریم های حداکثری و افزایش فشار بر مردم به کار گرفته، اختلافات داخلی سم است.

  • در آستانه انتخابات اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده

وی با تاکید بر اینکه اختلافات داخلی بازی کردن در زمین دشمن است، ادامه داد: با این حال متاسفانه در آستانه انتخابات مجلس به صورت خیلی زودرس اتاق فکرهایی برای حمله به دولت ایجاد شده با این ذهنیت که هر چه به دولت حمله نمایند توفیق شان در انتخابات بیشتر است و می توانند رای مردم را جذب نمایند در حالیکه اشتباه می نمایند.

ربیس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه بسیاری از مردم در سراسر کشور تفاوتی بین دولت، قوه قضائیه و مجلس قائل نیستند و همه ما را یکی می دانند، اضافه کرد: در چنین شرایطی شایعه پراکنی علیه دولت ثمری جز مایوس کردن مردم نخواهد داشت به عبارتی نتیجه منفی خوانی علیه مسئولانی که در حال خدمت هستند در عمل این خواهد شد که مردم پای صندوق رای حاضر نخواهند شد.

  • اقدامات تخریبی علیه دولت جنگ روانی داخلی است

وی این اقدامات را جنگ روانی داخلی علیه دولت خواند و گفت: البته دولت بنا ندارد که وارد این اختلاقات گردد چون این را برای اداره کشور سم می داند.

  • از آقایی که علیه دولت اتهام زنی می نماید سوال گردد مستنداتش چیست

واعظی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است موضع دولت در پاسخ به اتهامات و فضاسازی ها سکوت باشد؟ گفت: خیر اما باید هم ما و هم رسانه ها درباره نفرت و شایعه پراکنی ها علیه دولت توضیحات لازم را بدهیم تا مسائل شفاف گردد؛ به طور مثال در پرونده روح الله زم مطرح کردند که عده ای در نهاد ریاست جمهوری دستگیر شدند که سخنگوی محترم قوه قضائیه این ادها را تکذیب کرد، این بهترین فرصت است که رسانه ها از آقایی که این حرف را زده سوال کند که شما بر اساس چه مستنداتی این اظهارات را مطرح می کنید؟

  • قوه قضائیه با اتهام زنندگان برخورد کند

واعظی با بیان اینکه به صورت جدی از قوه قضائیه می خواهم با این موضوعات و شایعه پراکنی ها برخورد کند ادامه داد: اگر این حرف ها را به جای این آقایان که مارک فکری مشخصی داشته و در امنیت و مصونیت کامل به سر می برند شخص دیگری زده بود چه بلایی سرش می آوردند؟

وی تاکید نمود: قوه قضائیه باید به عنوان مدعی العموم افرادی را که افکار عمومی را به هم ریخته و به ارگان رسمی کشور حمله می نمایند احضار نموده و با آنها برخورد کند. اگر با چهار نفر از این افراد برخورد گردد نفر پنجم دیگر این کار را نمی نماید.

  • احتمال شکایت از کریمی قدوسی به خاطر اتهام زنی به دولت

رییس دفتر رییس جمهوری درباره اینکه آیا دولت قصد شکایت در این زمینه را خواهد داشت یا خیر گفت: ما در گذشته هم شکایت کردیم اما شکایت هایی که می گردد بستگی به فردی دارد که از او شکایت می گردد، در بعضی از شکایت هایی که می کنیم خیلی اتفاق خاصی نمی افتد البته در یک مورد نمی دانیم چه شده که اتفاقاتی افتاده اما در بقیه موارد شکایت ما همچنان بی نتیجه مانده است، البته برای موارد اخیر هم شکایت می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت واعظی از پشت پرده فعال شدن اتاق های فکر حمله به دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت واعظی از پشت پرده فعال شدن اتاق های فکر حمله به دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید