سرنوشت تلخ دختر 14 ساله در دام شیطانی 2 پسرخاله

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، دوپسرخاله دختر 14 ساله ای را ربودند و وی را تسلیم نیت شوم خود کردند. این دو شیطان دیروز پای میز محاکمه ایستادند و ادعای عجیبی را مطرح کردند. رسیدگی به این پرونده از سه ماه قبل به دنبال شکایت پدر دختر 14 ساله ای به نام لیلا شروع شد.

سرنوشت تلخ دختر 14 ساله در دام شیطانی 2 پسرخاله

به گزارش، این مرد به ماموران گفت:من، همسر و دخترم در کارگاهی در شهرک صنعتی در حاشیه تهران ساکن هستیم و همان جا کار می کنیم. دیروز دخترم به مدرسه رفته بود، اما خیلی دیر به خانه برگشت. من که نگران او شده بودم به دنبالش رفتم و او را در نزدیکی شهرک صنعتی پیدا کردم که حالی آشفته داشت.

لیلا گریه می کرد که او را به خانه برگرداندم. دخترم به مادرش گفته در دام یک پسر به نام امیر گرفتار شده است. با این شکایت دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی گشت و کارشناسان گفتند وی تحت آزار و اذیت قرار گرفته است. با اطلاعاتی که دختر 14 ساله به پلیس داد امیر 27 ساله که در کارگاهی در همان حوالی کار می کرد ردیابی و بازداشت شد و جرمش را گردن گرفت. با بازداشت پسر شیطان صفت دختر نوجوان اظهارات تازه ای را گفت. وی گفت: یک ماه قبل از این ماجرا در حال بازگشت از مدرسه به خانه بودم که امیر راهم را سد کرد. چون اطراف خانه مان بیابان است، او با تهدید چاقو مرا به خانه اش در همان حوالی برد و آزارم داد و تهدید نموده بود در این باره با کسی حرفی نزنم.

من هم از ترسم سکوت کردم. چند هفته از این ماجرا گذشت تا این که بار دیگر در راه بازگشت از مدرسه امیر را دیدم. می خواستم فرار کنم، اما او مرا گرفت، چشمانم را بست و با چاقو بار دیگر من را به خانه اش برد و آزارم داد. آن جا پسرخاله او به نام اسماعیل سررسید و سیلی به صورتم زد. او هم قصد داشت مرا آزار دهد که توانستم از دستش فرار کنم. با اظهارات جدید این دختر، اسماعیل نیز ردیابی و بازداشت شد.

بدین ترتیب آن ها دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه دختر نوجوان برای متهمان اشد مجازات خواست. سپس امیر اتهام آزار دختر نوجوان را انکار کرد و گفت:من بی گناهم و لیلا را آزار نداده ام.

من و پسرخاله ام در یک کارگاه با هم کار می کردیم، اما صاحبکارم از کار من راضی بود و به من اضافه حقوق می داد. پسرخاله ام از این موضوع ناراحت شده و کینه مرا به دل گرفته بود. به همین دلیل با این دختر توطئه نموده است تا از من انتقام بگیرد. وی دختر نوجوان را اجیر نموده تا علیه من شکایت کند. من او را آزار نداده ام. سپس اسماعیل به دفاع پرداخت و گفت:من آن روز به خانه پسر خاله ام رفتم و با دخترنوجوان روبه رو شدم که گریه می کرد. آن جا بود که فهمیدم پسرخاله ام او را اذیت نموده است. من به دختر نوجوان سیلی زدم و از او خواستم تا به خانه اش برگردد.

من قصد آزار او را نداشتم و بی گناه بازداشت شده ام. در این میان مادر لیلا برخاست و با اشاره به اسماعیل گفت: این پسر بار ها با خانه ما تماس گرفته و ما را تهدید نموده تا از شکایتمان صرف نظر کنیم. او قصد آزار دخترم را داشته است. در سرانجام جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرنوشت تلخ دختر 14 ساله در دام شیطانی 2 پسرخاله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت تلخ دختر 14 ساله در دام شیطانی 2 پسرخاله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید