سیمئونه: اتلتیکو هم مثل همه تیم ها در طول فصل روزهای بد دارد، مسئولیت شکست مقابل آلاوس کاملاً با من است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید معتقد است باخت شاگردانش به قعرنشین جدول دلیل ضعف سیستم بازی مدافع نام قهرمانی لالیگا نیست.

سیمئونه: اتلتیکو هم مثل همه تیم ها در طول فصل روزهای بد دارد، مسئولیت شکست مقابل آلاوس کاملاً با من است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، شکست یک بر صفر امروز (شنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید در خانه آلاوس قعرنشین جدول رده بندی، یکی از اتفاقات غیرمنتظره هفته هفتم لالیگا بود به ویژه که مردان دیه گو سیمئونه از ابتدای فصل در بازی هایی سخت تر تن به شکست نداده بودند. سیمئونه اما شکست مردانش به تیمی که از ابتدای فصل حتی یک امتیاز هم نگرفته بود را اتفاق فاجعه آمیزی ندانست. اتلتیکومادرید در سه بازی از شش بازی این فصلش در لالیگا ابتدا از حریف عقب افتاده اما در مجموع از آن سه بازی هفت امتیاز کسب کرده بود. این بار اما عقب افتادن از حریف با ثبت شکست در کارنامه قهرمان فصل گذشته لالیگا همراه شد.

سیمئونه که تیمش در صورت کسب پیروزی می توانست با رئال مادرید صدرنشین هم امتیاز شود و سه شنبه هم در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تیمش را در خانه میلان به میدان می فرستد، گفت: من همیشه گفته ام که همه تیم ها در طول فصل ممکن است لحظات بدی را سپری کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. شاید الان ما داریم از یکی از آن مقاطع سخت فصل عبور می کنیم. ما اما به نام مربیان تیم وظیفه داریم چیزی که از تیم می خواهیم را به درستی به بازیکنان انتقال دهیم. من هم کاملاً به تیمم اعتماد دارم. مسئولیت این شکست به طور کامل برعهده من است، چرا که نتوانستم به تیمم کمک کنم چیزی را که لازم بود، ارائه کنند.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید افزود: من فکر نمی کنم باخت مان به نوع سیستم بازی ما ربط داشته باشد. باختن یک تیم می تواند دلایل زیادی داشته باشد و باخت امشب ما هم می تواند به خاطر عدم تمرکز بوده باشد. فرقی نمی کند که چهار نفر در خط دفاعی باشند یا پنج نفر؛ موقعیت های حریف زمانی شکل گرفت که بازی باز بود. گل شان هم روی یک لحظه غفلت تیم ما رقم خورد. وقتی شما روی ضربات شروع مجدد گل می خورید، معنایش این است که حتماً ضعفی در آن صحنه وجود داشته است. ما روی رفع این نقطه ضعف کار خواهیم کرد، چون در این فصل دو بار روی ضربات شروع مجدد گل خورده ایم و آنها روی بازی مان تأثیر فراوانی داشته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: اتلتیکو هم مثل همه تیم ها در طول فصل روزهای بد دارد، مسئولیت شکست مقابل آلاوس کاملاً با من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: اتلتیکو هم مثل همه تیم ها در طول فصل روزهای بد دارد، مسئولیت شکست مقابل آلاوس کاملاً با من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید