فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه نهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397

فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397

وبلاگ هتل های باراتوس | سرویس سرگرمی - با فال روزانه نهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

به جای درگیری با مسائل حاشیه ای و فرار از مسائل اصلی، بهتر است به دنبال راه چاره های منطقی برای حل مسائل و مسائل اطرافتان باشید. داشته های ارزشمند خود را مرور کنید و مراقب باشید به خاطر مسئل جزئی آنان را از دست ندهید. آنچه امروز اهمیت دارد این است که توجه و تمرکز خود را بر روی انجام وظایفتان گذاشته و آنان را به نحو احسن به انجام برسانید.

اردیبهشت

امروز چندان از خودتان مطمئن نیستید و افکار آشفته تان اجازه نمی دهد که به درستی به خواسته هایتان فکر کنید. بهتر است دریافت تصمیمات مهم را به بعد موکول کنید. به جای تکیه بر احساسات و غرایز ، کوشش کنید با منطق به واقعیات زندگی خود نگاه نموده و بر این اساس راه درست را انتخاب کنید.

خرداد

کلید رهایی امروزتان از آشفتگی، تفکر مثبت است. اجازه ندهید حسرت گذشته و ظاهر زندگی دیگران شما را ناامید کند. شاید به این فکر می کنید که از جهت اصلی پیشرفت خود دور شده اید اما بدانید این نگاه و انتظارات شماست که شادمانی و خوشبختی تان را مورد ارزیابی قرار می هد. با یک دید خوشبینانه و پایین آوردن سطح انتظارات خود می توانید احساس نارضایتی درونی اتان را از بین برده و حسی از رضایتمندی و سپاسگزاری داشته باشید.

تیر

اغلب اوقات سعی می کنید هم در زمینه پیشرفت های کاری و هم در روابط احساسی حد و حدود خود را حفظ کنید. وقتی می بینید یکی از نزدیکان شما بر خلاف محدودیت هایی که شما برای خودتان قائل هستید، حرکت می نماید، برای اینکه آرامش فکریتان به هم نریزد، سعی می کنید آن را نادیده بگیرید. بهتر است چشم خود را به روی واقعیات نبندید و در خصوص هر آنچه نگرانتان می نماید با فردی قابل اطمینان حرف بزنید.

مرداد

شاید امروز قدری احساس ترس و ناامنی کنید. مخصوصا هنگامی که متوجه می شوید افراد نزدیک به شما بجای یاری و راهنمای تان قصد دارند شما را فریب دهند. این می تواند شما را عصبانی کند. مهم است که با دقت حقایق را آنالیز نموده و خیلی زود قضاوت نکنید. به جای عصبانیت از دیگران بر کنترل ترس های خود متمرکز شوید و با عجله تصمیم نگیرید.

شهریور

گاهی مواقع توانایی تشخیص دروغ از واقعیت برای انسان سخت می گردد. شما نیز امروز به اندازه روزهای پیش توانایی تجزیه و تحلیل مسائل را ندارید. اگر انسان خوش بینی باشید این سردرگمی شما را به سمت اعتماد کردن به اطرافیانتان می کشاند. ممکن است از این اعتماد سرخورده شوید اما خوش بین بودن و نیت خیر داشتن همواره انتخاب بهتری است. با این حال مواظب باشید در انتخاب ها و تصمیماتتان به بیراهه نروید.

مهر

امروز سیاره بختتان شما را جایی میان رویا و واقعیت قرار داده است. سردرگم هستید و نمی دانید به رویاهایتان بها بدهید یا به دنبال پذیرش واقعیت ها باشید. این آشفتگی در انتخاب جهت باعث شده دقیقا ندانید که از زندگی چه می خواهید. بهتر است تصمیمات مهم را به روز دیگری موکول کنید و امروز را بی خیال از آینده با سرخوشی بگذرانید تا در چند روز آینده دوباره راه برایتان روشن گردد.

آبان

فکر کردن به گذشته و خاطرات دوران کودکی ذهن شما را آشفته نموده است. گذشته برایتان روشن نیست و نداشتن اطلاعات کافی از دوران کودکی شما را سردرگم می نماید. پیدا کردن قطعات گم شده از این پازل بیش از پیش شما را آزار می دهد. بهتر است ذهن خود را از این دور باطل رها کنید و به زمان حال بازگردید. چرا که کندوکاو گذشته ثمری برای شما نداشته و تنها با زیستن در زمان حال است که می توانید به آرامش برسید.

آذر

شما همواره برای خانواده و نزدیکانتان نقش یک راهنما را داشته اید. امروز نیز این نقش پررنگ تر به نظر می رسد چرا که به خوبی می دانید چه چیز برای آنان بهتر است. مسئله اینجاست که متقاعد کردن اطرافیانتان سخت است. اصرار بی فایده در این میان کارساز نخواهد بود. شاید بهتر است آنان را رها کنید تا جهتی که می خواهند بروند؛ به زودی به حرف شما خواهند رسید.

دی

شما کسی هستید که در زمینه مسائل مادی همواره تصمیمات درستی گرفته اید اما شاید امروز باید کمی دست نگه دارید. امروز روزی نیست که استعداد شما در زمینه مادیات به خوبی خود را نشان دهد و ممکن است ناخواسته در دام خریدهای بی ارزشی بیفتید که بعدا از آن خرید پشیمان شوید. بهتر است اگر از چیزی خوشتان آمد فعلا تنها آن را مدنظر قرار دهید و چند روز دیگر برای خرید آن اقدام کنید. شاید تصمیمتان عوض شد.

بهمن

شاید شما از آنچه که در خصوص احساسات خود به زمان می آورید مطمئن باشید و عواطف خود را به صراحت بیان کنید اما باز هم امکان دارد کسی از حرف های شما برداشت اشتباه کند. گاهی زبان از بیان درست احساسات ناتوان است و برای اینکه سوء تفاهم پیش نیاید بهتر است موقع مصاحبه از طرف مقابلتان بخواهید تا آنچه از گفته های شما فهمیده است را بیان کند تا اگر برداشت اشتباهی نموده آن را همان موقع اصلاح کنید.

اسفند

امروز از آن روزهاست که آن جنبه از شخصیت دل رحم و مهربان شما بیشتر خود را نشان می دهد. اما بدانید افراط در دلسوزی برای دیگران هم درست نیست. همواره تعادل را در همه چیز حفظ کنید تا نه به دیگران و نه به خودتان صدمه نزنید. تنها کافیست صادق بوده و به حرف های طرف مقابلتان خوب گوش کنید تا در عین اینکه حسن نیت خود را نشان داده اید، اجازه ندهید که دیگران از شما توقعات بیش از حد داشته باشند.

منبع: ستاره

به "فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 9 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید