فحاشی 2 همکلاسی در گروه تلگرامی با قتل به پایان رسید

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، اختلاف و درگیری های لفظی دو پسر دانش آموز دبیرستانی با قتل یکی از آن ها و بازداشت دیگری پایان یافت.

فحاشی 2 همکلاسی در گروه تلگرامی با قتل به پایان رسید

به گزارش، صبح سه شنبه 30 مهر مأموران حراست بیمارستان بعثت در شرق تهران با پلیس تماس گرفته و خبر فوت پسری 17 ساله اعلام شد.

در نخستین تحقیقات مشخص شد این پسر دانش آموز با ضربه های کارد یکی از دانش آموزان هم مدرسه ای خود مجروح و به بیمارستان منتقل شده بود، اما چند ساعت بعد جان باخت. با اعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.

با شروع تحقیقات بلافاصله هویت عامل جنایت شناسایی و مأموران برای دستگیری وی راهی خانه اش شدند، اما مشخص شد که پسر 17 ساله بانام پدرام از زمان حادثه متواری شده و کسی از او خبری ندارد.

در حالی که تحقیقات در رابطه با دستگیری او ادامه داشت، ساعت 2 بامداد 1 آبان، پدرام به همراه یکی از بستگانش به اداره آگاهی رفت و خودش را معرفی کرد. متهم جوان در تحقیقات به قتل دوست و هم کلاسی سابقش اعتراف کرد. به دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران باتوجه به آنکه سن متهم زیر 18 سال بود، پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادسرای ویژه اطفال ارجاع شد.

گفتگو با پسر نوجوان

من اختلافی با او نداشتم. ما یک گروه تلگرامی داشتیم که او مدام پیام های تهدیدآمیز می گذاشت و به من فحاشی می کرد. چند وقت قبل داخل گروه کلی به من فحش داد، اما من توجه نکردم. بعد دو نفر از دوستانم در گروه باهم دعوایشان شد من آن ها را آشتی دادم. از آشتی آن ها چند روزی نگذشته بود که دوباره شروع به فحاشی و تهدید کرد.

سال دهم باهم در یک کلاس بودیم همان سال یک گروه تلگرامی ساختیم. اما امسال در یک کلاس نبودیم، ولی عضو همان گروه بودیم.

نمی دانم. اوایل مسئله ای نداشتیم، اما بعد از مدتی شروع به قلدری کرد. به من زور می گفت و می خواست قدرتنمایی کند و همین مسأله باعث اختلاف ما شده بود.

شب قبل از درگیری دوباره در گروه فحاشی کرد. پیام هایش هست اگر بخواهید می توانید بخوانید. بعد هم به من زنگ زد و گفت می خواهم ببینمت. من هم به محل قرار که در نزدیکی خانه مان در افسریه بود رفتم.

چاقو را از خانه مان برداشتم. چون او از من درشت اندام تر و قوی تر بود ترسیدم که کتک بخورم. وقتی به محل رسیدم دعوایمان شد و ناخودآگاه چند ضربه به او زدم. خیلی ترسیده بودم با عجله فرار کردم. رفتم سرخه حصار و آنجا ماندم.

نه. از ترسم گوشی ام را خاموش کرده بودم. بعد به یکی از بستگانم که پلیس است زنگ زدم. او به من گفت که وی در بیمارستان مرده است من هم تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم. من 9 سال است که دارو مصرف می کنم و بیماری روانی دارم واقعاً قصدم کشتن نبود و الان خیلی پشیمانم.

دوست داشتم پلیس بشوم.

منبع: روزنامه ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فحاشی 2 همکلاسی در گروه تلگرامی با قتل به پایان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فحاشی 2 همکلاسی در گروه تلگرامی با قتل به پایان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید