فرکی: نوع انتخاب های ویلموتس به فوتبال ما یاری می نماید، استیلی ریسک بزرگی انجام داد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است که نوع انتخاب های مارک ویلموتس برای استفاده از بازیکنان، به فوتبال ایران یاری می نماید.

فرکی: نوع انتخاب های ویلموتس به فوتبال ما یاری می نماید، استیلی ریسک بزرگی انجام داد

حسین فرکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس، درباره عملکرد تیم فوتبال پیکان در شش هفته گذشته لیگ برتر فوتبال و حضور خودروسازان در رده سیزدهم جدول گفت: در امتیازگیری اتفاق خوبی برای ما رخ نداد که بخشی از آن مربوط به بدشانسی و بخش دیگر مربوط به عملکرد دفاعی ماست. ما در بخش تهاجمی عملکرد خوبی داشتیم و 12 گل زدیم، اما 12 گل هم خورده ایم که این خوب نیست.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش توضیح داد: از لحاظ امتیازگیری عملکرد رضایت بخشی نداشتیم. بچه ها کوشش می نمایند، اما به خاطر اشتباهات خودشان امتیازهایی را از دست داده ایم که باید آنها را جبران کنیم. بازی ها سخت است و تیم ها هم کیفیت خوبی دارند. البته الان نمی توان در خصوص جدول تحلیل کرد. وضعیت مدعیان متفاوت است، اما سایر تیم ها فاصله کمی با بکدیگر دارند و یک برد و باخت می تواند چند پله تغییر ایجاد کند. مثلاً اگر نفت مسجدسلیمان را شکست می دادیم، الان در صندلی این تیم قرار داشتیم. باید این شرایط را تغییر دهیم و امیدوارم در بازی های آینده نتایج بهتری بگیریم.

سرمربی پیکان با تکذیب حضور علیرضا حقیقی یا رحمان احمدی در این تیم اعلام کرد: نمی دانم این اخبار چگونه منتشر می گردد! من چنین خبری را خواندم، اما آن را تکذیب می کنم. ما دو دروازه بان داریم که باید بیشتر کار نمایند. وقتی مهاجم اشتباه می نماید ممکن است اتفاقی نیفتد، اما اشتباه دروازه بان متفاوت است.

فرکی درباره به تقابل تیمش با سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به وبلاگ هتل های باراتوس گفت: سپاهان تیمی است که برای پیروزیت در این فصل حساب باز نموده است. آنها از لحاظ امکانات، پتانسیل، شرایط اقتصادی و ... قابل قیاس با ما نیستند. در جام حذفی هر تیمی برای خودش شانس پیروزیت قائل است. ما هم کوشش می کنیم در این بازی برنده باشیم.

مربی پیشین تیم ملی در خصوص انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم امید ایران اعلام نمود: من به استیلی تبریک می گویم. با توجه به زمانی که از دست رفته است، کار سخت شده و بازیکنان هم در این مدت با دو سلیقه متفاوت کار کردند. حالا استیلی سومین انتخاب برای تیم المپیک است. او با قبول راهنمایی این تیم، ریسک بزرگی انجام داد و یک تصمیم شجاعانه گرفت. همه باید از این تیم حمایت کنیم تا به پیروزیت برسد.

فرکی در خصوص لیست جدید تیم ملی و نحوه انتخاب بازیکنان توسط کادر فنی گفت: اینکه ویلموتس و همکارانش در ایران حضور دارند و بازی های لیگ برتر را می بینند، بسیار خوب است. این موضوع در گذشته دیده نمی شد. قطعاً انتخاب های ویلموتس برای استفاده از بازیکنان به فوتبال ایران یاری می نماید، همین طور به مربیان و بازیکنان. با این انتخاب ها انگیزه بازیکنان هم بیشتر می گردد. در نهایت ویلموتس تصمیم نهایی را می گیرد و امیدوارم که تیم ملی پیروز باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرکی: نوع انتخاب های ویلموتس به فوتبال ما یاری می نماید، استیلی ریسک بزرگی انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: نوع انتخاب های ویلموتس به فوتبال ما یاری می نماید، استیلی ریسک بزرگی انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید