محمدزاده: دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مدافع فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گفت: از این تیم جدا شدم چون دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم.

محمدزاده: دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم

وحید محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس، در ارتباط با جدایی اش از ذوب آهن، گفت: 6 سال در این تیم بازی کردم و وقتی یک بازیکن برای مدتی طولانی در تیمی حضور دارد آنجا مثل خانه اش می گردد. جدایی از ذوب آهن برای من سخت بود و در این سال ها روزهای بسیار خوبی را تجربه کردم هر چند که در دو فصل گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و فشار زیادی روی بازیکنان خصوصاً نفرات قدیمی تیم ایجاد شده بود.

بازیکن تازه تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: در دو فصل اخیر واقعا تحت فشار قرار گرفتم و همه می دانند که تیم شرایط سختی داشت به همین علت از ذوب آهن جدا شدم تا فضای تازهی را تجربه کنم. برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و باید بگویم که این جدایی آسان نبود ولی زمان آن رسیده بود تا یک چالش تازه را در فوتبال تجربه کنم.

محمدزاده در خصوص تشکر قاسم حدادی فر کاپیتان ذوب آهن از زحمات این بازیکن و اینکه چرا مسئولان باشگاه از وی قدردانی نکردند، گفت: زیاد دوست ندارم در خصوص بعضی از مسائل صحبت کنم و بهتر است که به گذشته برنگردم. حدادی فر اسطوره ذوب آهن و فوتبال اصفهان است و در این سال ها از لحاظ فنی و اخلاقی خودش را ثابت نموده و برای من افتخار بود که در کنار چنین فوتبالیستی حضور داشتم. وقتی پیغام تشکر حدادی فر را در صفحه شخصی اش دیدم کمی آرام شد و او نشان داد که چه شخصیت بزرگی دارد.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد باشگاه ذوب آهن 20 درصد بازیکنان و از جمله وی را به جریمه اقتصادی محکوم نموده است، توضیح داد: واقعا از این موضوع تعجب می کنم و فکر نمی کنم چنین چیزی قانونی باشد و اگر این اتفاق بیفتد قطعا من هم اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

محمدزاده در خصوص انتخاب آلومینیوم اراک، گفت: خوشحالم که به این تیم آمده ام و آلومینیوم باشگاهی است که دنبال پیشرفت است. طرفداران فوتبال در اراک هم تعصب زیادی روی تیمشان دارند. امیدوارم با راهنمایی رسول خطیبی فصل خوبی را در اراک رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدزاده: دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدزاده: دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید