مراسم برترین های فوتسال سال جاری برگزار نمی گردد!

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، با اعلام مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال مراسم برترین های این رشته در فصل گذشته، برگزار نخواهد شد.

مراسم برترین های فوتسال سال جاری برگزار نمی گردد!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس، مراسم انتخاب برترین های سال فوتبال کشور در فصل گذشته، اوایل شهریور ماه امسال برگزار گردید و در این مراسم خبری از انتخاب و معرفی برترین های فوتسال در سال گذشته نبود. پس از این اتفاق مسئولان کمیته فوتسال قول دادند تا در یک زمان مناسب مراسم برترین های این رشته را هم برگزار نمایند.

به همین دلیل نیز آرش جابری، دبیر سازمان لیگ فوتسال بهترین زمان را برای برگزاری مراسم برترین ها، تعطیلی نیم فصل لیگ برتر عنوان نموده بود، اما از قرار معلوم و با اعلام داود پرهیزکار، رئیس کمیته فوتسال، این مراسم در امسال برگزار نخواهد شد.

پرهیزکار با اعلام این خبر به وبلاگ هتل های باراتوس گفت: چون ما جامعه آماری دقیقی از سال گذشته نداریم، امسال مراسم برترین ها برگزار نمی گردد، اما حتماً برای سال آینده یک مراسم آبرومند برای رشته فوتسال که این همه افتخار برای کشور آفریده برگزار خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مراسم برترین های فوتسال در سال های آینده نیز جدا از رشته فوتبال برگزار خواهد شد، گفت: قطعاً همین طور است، چون شرایط این دو رشته با هم متفاوت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مراسم برترین های فوتسال سال جاری برگزار نمی گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم برترین های فوتسال سال جاری برگزار نمی گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید