مرد افغان تنها مظنون قتل زن ایرانی

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، جوان نظافتچی افغان به عنوان تنها مظنون در قتل زن ایرانی و سرقت طلاهای او از سوی پلیس جنایی پایتخت بازداشت شد.

مرد افغان تنها مظنون قتل زن ایرانی

به گزارش گروه حوادث وبلاگ هتل های باراتوس،، پنجم اردیبهشت سال جاری جسد زن جوانی در اتاق نشیمن خانه اش در آپارتمان درمحل نواب پیدا شد.

آنالیز های اولیه پلیس نشان داد که او براثر اصابت جسمی سخت به سرش به قتل رسیده و بیش از 10ساعت از مرگ او می گذرد. پسر یک ونیم ساله اش هم در کنار جسد مادرش گریه می کرد. شوهر مقتول به پلیس گفت طلاهای همسرش سرقت شده است.

این مرد اظهار کرد: کارهای خدماتی انجام می دهم و از شامگاه چهارم اردیبهشت سال جاری سرکار بودم و عصر روز بعد به وسیله خواهرزاده همسرم که به مقابل خانه مان رفته بود، متوجه قتل همسرم شدم.

با تحقیق از خواهرزاده مقتول نیز معلوم شد وقتی چندبار به خانه خاله اش زنگ زده و او پاسخ نداده مقابل آپارتمانش رفته که در آنجا صدای گریه های پسرخاله اش را شنیده و از پلیس درخواست یاری نموده بود. ماموران هم با حضور در آنجا، بعد از شکستن قفل در خانه با جسد این زن روبه رو شدند.

در جریان تحقیقات از همسایه ها معلوم شد مردی افغان به عنوان نظافتچی به این ساختمان در رفت وآمد بوده و شب قبل هم در آنجا دیده شده بود. ماموران از فردی که این افغان را به اهالی ساختمان معرفی نموده بود تحقیق کردند که او مدعی شد از این مرد خبری ندارد.

مرد نظافتچی به عنوان مظنون در این پرونده تحت تعقیب پلیس نهاده شد و بعد از یک ماه بازداشت شد.

او در جریان تحقیقات پلیسی گفت: برای نظافت ساختمان و گاهی نظافت خانه ساکنان به آنجا می رفتم. برای نظافت به خانه مقتول هم رفته بودم. او آن شب از من خواست برای نظافت به خانه اش بروم که کاری برایم پیش آمد و آخر شب رفتم که تلفنش را جواب نداد و روز بعد فهمیدم به قتل رسیده است.

حبیب الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به روزنامه جام جم گفت: این مرد به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شده و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "مرد افغان تنها مظنون قتل زن ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد افغان تنها مظنون قتل زن ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید