مهدی ترابی: اگر دنبال معافی بودم کارهای دیگری انجام می دادم، هجمه ها و مخالفت ها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مهدی ترابی، هافبک تهاجمی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت خوشحالی بعد از گلم خیلی خوب فکر کرده بودم و برخی هجمه ها و انتقادها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند.

مهدی ترابی: اگر دنبال معافی بودم کارهای دیگری انجام می دادم، هجمه ها و مخالفت ها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند

مهدی ترابی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هتل های باراتوس با اشاره به پیروزی تیمش مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر گفت: خدا را شکر که سه امتیاز مهم گرفتیم. ما بعد از زدن گل اول می توانستم یک یا دو گل دیگر هم بزنیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. امیدوارم در بازی های بعدی آمار گل های زده را بیشتر کنیم، چون به تفاضل گل بالا نیاز داریم. مهمترین موضوع دریافت سه امتیاز بود و این برد را به هواداران تقدیم می کنیم که از حضور در این بازی محروم بودند.

وی با اشاره به اینکه علیپور همچنان روی نوار ناکامی واقع شده است، اعلام نمود: علیپور دیروز بهترین بازیکن ما بود که یک پاس گل داد و چند پاس خوب دیگر هم داد که من و برخی بازیکنان نتواستیم از آنها استفاده کنیم. مطمئناً در بازی های بعدی پای علیپور به گلزنی باز خواهد شد.

ترابی با بیان اینکه تمام تلاشش را برای موفقیت پرسپولیس انجام خواهد داد، در خصوص گلزنی اش در این بازی گفت: خیلی خوشحالم که گل زدم، اما برای من نتیجه دریافت پرسپولیس مهم است. در بازی های بعدی هم تلاش می کنم تا عملکرد بهتری داشته باشم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا شکست پرسپولیس برابر دیگر مدعیان قهرمانی به ضرر این تیم تمام نخواهد شد؟، اعلام نمود: اگر از این بازی ها امتیاز می گرفتیم خیلی خوب می شد، اما در هیچ کدام از این بازی ها مستحق باخت نبودیم. در دور برگشت این فرصت را داریم که امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. خوشبختانه تفکرات کالدرون هم در تیم جا افتاده است و پرسپولیس بازی به بازی در شرایط بهتری قرار می گیرد.

ترابی راجع به عملکرد ضعیف جونیور مهاجم برزیلی پرسپولیس گفت: جونیور هنوز نتوانسته است خودش را با شرایط فوتبال ایران وفق بدهد. باید به این بازیکن فرصت بدهیم تا خودش را نشان دهد.

وی در واکنش به خط خوردنش از تیم ملی گفت: ویلموتس و همکارانش لیگ را به خوبی رصد می کنند و انتخاب بازیکنان این را نشان داد. دوست داشتم در این اردو هم حاضر باشم و تلاش می کنم تا دوباره به تیم ملی برگردم.

ترابی با اشاره به خوشحالی بعد از گلش در بازی با پیکان گفت: این یک پیغام برای مسئولان بود که امیدشان برای حل مسائل به جاهای دیگر است. اعتقاد من این است که اگر پشت هم باشیم، قطعاً می توانیم مسائل ایران را کمتر کنیم. مسئولان به خوبی می دانند که مسائل مردم چیست. متأسفانه خیلی ها حتی گرسنه به خواب می روند. باید دست به دست هم دهیم تا این بحران ها را پشت سر بگذاریم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش شرح داد: این خوشحالی ایده خودم بود و مطمئن باشید که از جایی خط نگرفتم و کسی هم به من نگفته بود که چنین کاری را انجام دهم. قبل از اینکه چنین خوشحالی ای را بعد از گل زدن در نظر بگیرم، فکر همه چیز را کرده بودم و می دانستم که نظرها مثبت و منفی خواهد بود. طبیعتاً خیلی ها در شبکه های مجازی واکنش نشان دادند، اما هجمه ها و مخالفت ها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند. من به کاری که انجام دادم، اعتقاد داشتم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط با بحث خدمت سربازی اش و اینکه می گویند با این شادی گل به راحتی کارت معافیت خود را دریافت خواهد کرد، گفت: من دانشجو هستم. اگر می خواستم معافی بگیرم کارهای دیگری انجام می دادم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی ترابی: اگر دنبال معافی بودم کارهای دیگری انجام می دادم، هجمه ها و مخالفت ها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی ترابی: اگر دنبال معافی بودم کارهای دیگری انجام می دادم، هجمه ها و مخالفت ها به هیچ عنوان دلسردم نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید