مهدی هاشمی و نسرین مقانلو در کامیون

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مهدی هاشمی و نسرین مقانلو به مجموعه تلویزیونی کامیون به کارگردانی سیدمسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور پیوستند.

مهدی هاشمی و نسرین مقانلو در کامیون

به گزارش، مجموعه طنز کامیون سریال نوروزی شبکه دو سیما و دومین تجربه همکاری سید مسعود اطیابی کارگردان تگزاس 2 است که در 30 قسمت 42 دقیقه ای فراوری می گردد.

داستان این سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است.

این مجموعه طنز درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می نماید و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجرا هایی می گردد ...

کامیون روز های پایانی پیش فراوری را پشت می گذارد و تا امروز حضور مهدی هاشمی، نسرین مقانلو و علی هاشمی در این سریال قطعی شده است.

هادی مرتضی زاده شرکت کننده برنامه عصر جدید نیز با این مجموعه تلویزیونی به عنوان بازیگر معرفی می گردد.

از دیگر عوامل این سریال که در نوروز 99 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت، می توان به مدیر تصویربرداری: افشین علیزاده، مدیر فراوری: محمود ریحان صفت، دستیار1کارگردان: حمیدرضا علیپور، مدیر برنامه ریزی: شیرین خشایی، طراح صحنه: رامین عاشوری، طراح گریم: امید گلزاده، مدیر صدابرداری: مهیار ریحان صفت، مدیران تدارکات: حسین امینی ـ علیرضا کفایتی، دستیار یک صحنه: حمیدرضا نظیفی، دستیار دو کارگردان: محمد داودی کیا، دستیار تهیه: کامیاب دانشپور، تدارکات: علیرضا عیشی نژاد، مدیر اقتصادی: زهره میلادی، امور اداری و دفتری: آزاده ملایری، حمل ونقل: محمد فتحی فریمانی ـ رضا عظیم بیک، عکاس: سید حسام اطیابی و مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: مطهره کشاورز محمدیان و علی کشاورز اشاره نمود.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مهدی هاشمی و نسرین مقانلو در کامیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی هاشمی و نسرین مقانلو در کامیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید