میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در اثر رفت و آمد های بدون رعایت پروتکل ها به کرونا مبتلا شدند

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد 2 روز است که به بیماری کرونا مبتلا شده و شرایط آن ها مناسب است و مشکل تنفسی و علامت حادی از این بیماری ندارند.

میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در اثر رفت و آمد های بدون رعایت پروتکل ها به کرونا مبتلا شدند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ هتل های باراتوس، علت ابتلای میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از عوامل فتنه 88 به بیماری کرونا، تردد آزادانه و رفت و آمد های بدون رعایت پروتکل ها بوده است.

اقوام و بستگان بدون محدودیت با نامبردگان رفت و آمد داشته و احتمال می رود ابتلا به وسیله این رفت و آمد ها و تردد بستگان بوده باشد.

پیش از ابتلای این دو، یکی از فرزندان میرحسین موسوی و 2 فرزندش به بیماری کرونا مبتلا شده بودند که بیماری کرونای آن ها هنوز ادامه دارد و این فرزند موسوی، در شرایط کرونایی به خانه موسوی تردد داشته است.

علاوه بر این، یکی از داماد های میرحسین موسوی که پزشک جراح در یکی از بیمارستان های تهران می باشد نیز تردد مستمری در منزل پدر همسر خود داشته که خود نیز به بیماری کرونا مبتلا شده بود.

گردهمایی های میرحسین موسوی علیرغم اینکه بعضی جریانات سیاسی آن ها را محصورین می خوانند، حتی در شرایط کرونایی هم ادامه دارد.

این تردد هایی که برخلاف پروتکل های وضع شده برای منع گردهمایی های مشابه است، عامل ابتلای موسوی و همسرش به بیماری کرونا بوده است. تمامی هزینه های درمان بیماری موسوی و رهنورد هم از سوی دستگاه های مسئول پرداخت می گردد.

خانم رهنورد از سال 96 بطور رسمی در حصر نیست و آزادانه علیه نظام فعالیت نموده و به فعالیت هایی ازجمله نقاشی می پردازد. در عین حال خانم رهنورد کوشش دارد تا خود را یکی از محصورین نشان دهد.

مدتی پیش هم تصاویری از حضور مهدی کروبی یکی از فتنه گران سال 88 در نشستی با حضور جمعی از سیاسیون اصلاح طلب منتشر شد که حاشیه هایی درپی داشت.

بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار آن تصویر سوالاتی را درباره جزئیات حصر وی پرسیدند و حصر کروبی را لاکچری عنوان کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در اثر رفت و آمد های بدون رعایت پروتکل ها به کرونا مبتلا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در اثر رفت و آمد های بدون رعایت پروتکل ها به کرونا مبتلا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید