مقدار رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خراسان شمالی رضایت بخش نبوده است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: تا به امروز مقدار رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح استان رضایت بخش نبوده که نباید به سمت افزایش تعداد موارد بستری ها پیش برویم.

مقدار رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خراسان شمالی رضایت بخش نبوده است

محمد علی شجاعی در پانزدهمین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که 19 تیرماه در محل استانداری برگزار گردید، اضافه کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی بر اساس رنگ بندی شهرستان ها و در تمامی موارد الزامی است چراکه بحث جان و سلامتی مردم در میان است.

وی با تاکید بر اینکه نظارت ها در تمامی بخش ها تشدید می گردد، توضیح داد: پروتکل های بهداشتی باید در تجمع ها، مراسم های مختلف، کسبه ها و بازاریان و تالارها بر مبنای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا اعمال گردد و کسی تحت هیچ شرایطی حق اظهار نظر شخصی در این خصوص را ندارد.

شجاعی با بیان اینکه اقدامات و برخورد جدی با تالارهای متخلف اجرا شده، توضیح داد: برخوردها با مدیریت تالارها شدیدتر خواهد شد.

وی اضافه کرد: مسائل مالی کسبه ها و تالارها بر کسی پوشیده نیست اما اولویت اصلی کار ما سلامتی مردم است پس بر اساس رنگ بندی شهرستانها نظارت ها تشدید گردد.

وی اضافه کرد: ادارات و سازمان های متولی هم باید رعایت کامل پروتکل های بهداشتی را اعمال نمایند.

شجاعی گفت: تمام فرمانداران هم باید بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا برنامه ها را اجرایی نمایند.

وی اطلاع رسانی به وسیله صداوسیما و رسانه ها را مهم دانست و گفت: اعضای ستاد مدیریت بیماری کرونا و دستگاه های اجرایی متولی استان باید بحث انسجام اجتماعی و یاری از رسانه ها را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مقدار رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خراسان شمالی رضایت بخش نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدار رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خراسان شمالی رضایت بخش نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید