وزارت بهداشت: صدور کارت واکسن دیجیتال رایگان است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مسافران خارج از کشور برای دریافت کارت واکسن دیجیتال هیچ پولی نپردازند، مرجع رسمی دریافت کارت واکسن دیجیتال را خاطرنشان کرد.

وزارت بهداشت: صدور کارت واکسن دیجیتال رایگان است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ هتل های باراتوس، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای آورده است:

برخی افراد یا سازمان ها در ازای مبالغی، نامه یا کارت کاغذی، پلاستیکی یا دیجیتال به زبان انگلیسی خارج از سیستم وزارت بهداشت صادر می نمایند که فاقد اعتبار است.

طبق اطلاعیه ای که به تمامی سفارتخانه ها ابلاغ می شود تنها کارت دیجیتال رسمی وزارت بهداشت به آدرس vcr.salamat.gov.ir معتبر است؛ مسافران خارج از کشور با مراجعه به این آدرس می توانند ظرف کمتر از 24 ساعت کارت بین المللی دیجیتال دریافت نمایند که در همه کشورها معتبر است.

براساس این اطلاعیه، تزریق واکسن و دریافت کارت واکسن در سراسر کشور کاملاً رایگان است و افراد هیچ پولی نباید در ازای تزریق یا دریافت کارت واکسن بپردازند.

لازم به ذکر است، مردم عزیز تمام درخواست ها برای دریافت پول در ازای هر خدمتی از واکسیناسیون را بلافاصله به شماره تلفن 190 - بازرسی و پیگیری شکایت های مردم وزارت بهداشت - اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزارت بهداشت: صدور کارت واکسن دیجیتال رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت بهداشت: صدور کارت واکسن دیجیتال رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید