پلیس تهران ناجی برادر بابک خرمدین شد

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، معاون اجتماعی پلیس پیشگیری پایتخت از نجات معجزه آسای برادر بابک خرمدین و رساندن سریع وی به بیمارستان اطلاع داد.

پلیس تهران ناجی برادر بابک خرمدین شد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ هتل های باراتوس، سرهنگ وحید سلطانی، معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران عظیم در مصاحبه با فارس از نجات معجزه آسای افشین خرمدین در خانه اش اطلاع داد.

سرهنگ سلطانی در تشریح جزئیات خبر نجات معجزه آسای افشین خرمدین از مرگ گفت: صبح روز یکشنبه، اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق و کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در مورد بحث های اجتماعی انجام دهد و به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری 135 آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست یاری کردند.

وی اضافه نمود: رئیس کلانتری 135 آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد و با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که افشین، برادر مرحوم بابک خرمدین در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می گردد که به جلوی در خانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را از او بگیرد.

معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران توضیح داد : نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم می رود و متوجه باز بودن در خانه می گردد اما هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شنود و نگران از وقوع اتفاق تلخ دیگری در این خانه، نگهبان وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می گردد.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفته که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد.

وی اظهار داشت: اگر پلیس برای پیگیری پفراینده در فرایند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی نموده بود احتمال می رفت افشین خرمدین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

منبع: جام جم آنلاین

به "پلیس تهران ناجی برادر بابک خرمدین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس تهران ناجی برادر بابک خرمدین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید