پورغلامی: همکاری با جلالی لذت بخش است، الویت ما، ماندن در لیگ برتر است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، مربی تیم گل گهر سیرجان می گوید الویت تیمش ماندن در رقابت های لیگ برتر است و در الویت بعدی به رتبه های بالاتر فکر می کند.

پورغلامی: همکاری با جلالی لذت بخش است، الویت ما، ماندن در لیگ برتر است

فرهاد پورغلامی، مربی تیم گل گهر سیرجان در گفت وگو با وبلاگ هتل های باراتوس، درباره شرایط این روزهای گل گهر و کسب اولین برد این تیم مقابل ماشین سازی اظهار کرد: ما یک برد شیرین مقابل ماشین سازی داشتیم و آن را تقدیم به هواداران سیرجان می کنم که تحمل کردند و با حمایت شان ما را در این برد یاری کردند. امیدوارم حمایت های هواداران ادامه داشته باشد تا باعث دلگرمی بازیکنان و اعضای تیم بشود. خیلی دوست داریم که تعداد هواداران در استادیوم بیش تر بشود و امیدوارم که در ادامه راه خدا ما را شرمنده هواداران نکند.

او درباره کیفیت خوب تیم گل گهر و عدم نتیجه گیری این تیم که طلسم آن در بازی با ماشین سازی شکسته شد گفت: ما باید از چند هفته پیش یعنی در دیدار با شهرخودرو و نفت مسجد سلیمان و ... برنده می شدیم اما چنین اتفاقی نیفتاد و در نهایت در بازی آخر خود مقابل ماشین سازی توانستیم پیروز میدان باشیم و کام هواداران را شیرین کنیم. ما از امروز (چهارشنبه) تمرینات خود را آغاز می کنیم و همه تلاش خود را می کنیم که بتوانیم بهترین عملکرد را در نیم فصل دوم داشته باشیم و تیم را در لیگ نگه داریم.

پورغلامی درباره برنامه تیم گل گهر در تعطیلات لیگ گفت: ما قرار بود که به کیش برویم اما متاسفانه زمین تمرین کیش زیر کشت است و نمی توانیم به آن جا برویم. به این خاطر تمرینات خود را در تهران پیگیری خواهیم کرد. چند بازی تدارکاتی در نظر داریم تا تیم را برای نیم فصل دوم که کار بسیار سختی داریم، آماده کنیم.

مربی گل گهر سیرجان درباره هدف این تیم سیرجانی در نیم فصل دوم گفت: الویت ما ماندن در لیگ برتر است و در وهله بعد به رتبه های بالاتر نیز فکر می کنیم. در نیم فصل دوم بازی ها بسیار سخت تر می شود. ما اگر بتوانیم چند بازیکن جدید خوب بگیریم در ادامه آن ها را با تیم هماهنگ کنیم، می توانیم در آینده نتایج بهتری را رقم بزنیم. در نیم فصل دوم دریافت بازیکن بسیار سخت تر است چون ما هم با بازیکن و هم با باشگاه بازیکن مورد نظر طرف هستیم.

وی ادامه داد: من باید از بازیکنان تیمم تشکر کنم که تا این جای کار تمام تلاش خود را انجام دادند و امیدوارم که در نیم فصل دوم بتوانند این تلاش خود را ادامه دهند تا به موفقیت برسیم.

فرهاد پورغلامی درباره همکاری با مجید جلالی گفت: من از سال های خیلی دور مجید جلالی را می شناسم. موقعی که ما در ایتالیا بودیم و در مسابقات سیزم من شاگرد آقای جلالی بودم که قهرمان دوم جهان شدیم. بعد از آن هم در تیم های تراکتور، پیکان و سایپا با هم همکار بودیم و همکاری با آقای جلالی لذت بخش است و ما همدیگر را خوب درک می کنیم.

او درباره تیم ملی امید تاکید کرد: من برای حمید استیلی و کادر فنی آرزوی موفقیت می کنم. تیم امید بازیکنان خوبی مثل مهدی قائدی و امید نورافکن که در لیگ برتر بازیکنان بسیار تاثیرگذاری هستند دارد و امیدوارم که تیم امید بتواند پس از مدت ها این طلسم را بشکند و بتواند راهی المپیک 2020 توکیو بشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پورغلامی: همکاری با جلالی لذت بخش است، الویت ما، ماندن در لیگ برتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورغلامی: همکاری با جلالی لذت بخش است، الویت ما، ماندن در لیگ برتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید