پی بی اس: حملات سایبری گسترده برای امنیت ملی آمریکا ویرانگر است

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، یک رسانه آمریکایی گزارش داد، آژانس امنیت سایبری و زیرساختی تعیین نموده که حملات هکری به دولت، زیرساخت های مهم و بخش خصوصی خطری جدی برای امنیت ملی است.

پی بی اس: حملات سایبری گسترده برای امنیت ملی آمریکا ویرانگر است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ هتل های باراتوس، شبکه تلویزیونی پی بی اس گزارش داد، اطلاعات جدید و نگران کننده ای درباره حمله سایبری گسترده در آمریکا وجود دارد. آژانس امنیت سایبری و زیرساختی معین نموده که حملات به دولت، زیرساخت های مهم و بخش خصوصی خطری جدی برای امنیت ملی است.

بر اساس این گزارش، مقامات آژانس امنیت سایبری و زیرساختی همچنین گفتند که حذف کد مخرب کامپیوتری از شبکه های رایانه ای آسیب دیده بسیار پیچیده و چالش برانگیز است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ هتل های باراتوس بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ هتل های باراتوس بخوانید. (کلیک کنید)

چند روزی است که مراکز و نهادهای مهم آمریکا مانند وزارتخانه های دفاع، خزانه داری، خارجه، تجارت و امنیت داخلی، هدف حملات قدرتمند سایبری هکرها قرار گرفته اند.

رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی کاخ سفید سه شنبه سفر خود به کشورهای اروپایی را به دلیل حمله هکری به نهادهای دولتی آمریکا نیمه تمام رها نموده است.

در همین حال، دو کمیته مهم مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات مشترک خود درباره این حملات سایبری را شروع کردند.

روسای این دو کمیته مهم مجلس نمایندگان آمریکا در نامه مشترکی به مدیران اف بی آی، اطلاعات ملی و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده نوشتند: کمیته های ما به دنبال دستیابی به اطلاعاتی درباره نفوذ گسترده هکرها به چندین نهاد دولتی و فدرال، زیرساخت های مهم و حیاتی و شبکه های فناوری اطلاعات بخش خصوصی، هستند.

در این نامه همچنین آمده است: در حالی که تحقیقات و تجزیه و تحلیل های ما بر اساس اطلاعات اولیه همچنان ادامه دارد، این مساله کاملا روشن و آشکار است که حمله سایبری اخیر تبعات خسارت بار و مخربی برای امنیت ملی ایالات متحده به همراه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پی بی اس: حملات سایبری گسترده برای امنیت ملی آمریکا ویرانگر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پی بی اس: حملات سایبری گسترده برای امنیت ملی آمریکا ویرانگر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید