کتیبه اخوان ثالث بر صحنه تئاتر نصب می شود

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، پرستو گلستانی قصد دارد در سال 99 نمایشی را برگرفته از شعر کتیبه مهدی اخوان ثالث روی صحنه ببرد.

کتیبه اخوان ثالث بر صحنه تئاتر نصب می شود

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ هتل های باراتوس، پرستو گلستانی بازیگر و کارگردان تئاتر درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری و کارگردانی گفت: در حال حاضر خیلی درگیر برگزاری کلاس های آموزشی هستم و قصدم این است که بعد از پایان این فعالیت های آموزشی به سراغ کارگردانی تئاتر بروم. به طور حتم در ماه های باقیمانده از سال 98 زمان تولید و اجرای اثری نمایشی را ندارم، ولی در سال 99 این کار را انجام خواهم داد.

وی درباره نمایشنامه های مدنظر خود برای کارگردانی، یادآور شد: 2 نمایشنامه را مدنظر دارم که البته مشخص نیست در ابتدا کدام را روی صحنه خواهم برد؛ یکی نمایشنامه ای برای مخاطب بزرگسال و دیگری نمایشنامه ای برای مخاطب کودک و نوجوان است.

گلستانی در ادامه سخنان خود توضیح داد: قصدم این است که به همراه زرتشت اخوان ثالث نمایشنامه ای را بر اساس شعر کتیبه مهدی اخوان ثالث نوشته و آن را سال دیگر در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببریم.

این بازیگر و کارگردان تئاتر درباره نمایشنامه دیگر مدنظر برای اجرا در سال 99، گفت: نمایشنامه ای از دیوید وود را هم برای اجرا در تالار هنر مدنظر دارم.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: تلاش می کنم تا در نیمه اول سال آینده یکی از این 2 اثر نمایشی را روی صحنه ببرم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کتیبه اخوان ثالث بر صحنه تئاتر نصب می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتیبه اخوان ثالث بر صحنه تئاتر نصب می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید