کدام نوشیدنی کار مغز را بهتر می کند؟

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، بهترین روش برای رفع خستگی و بهبود توانایی کار، نوشابه حاوی جینسینگ است. فقط 2 الی 3 قطره جینسینگ در یک استکان آب دو بار در روز کافی خواهد بود تا توانایی کار به مدت طولانی تأمین شود.

کدام نوشیدنی کار مغز را بهتر می کند؟

در دوران خانه نشینی پیشنهاد می شود نوشابه ای مصرف شود که به بهبود روحیه و کار مغز کمک می کند. ایرینا خوینگیا، متخصص اعصاب و روان روسیه، توصیه می کند در دوران قرنطینه و خانه نشینی از نوشابه کاکائو و نوشابه های حاوی گیاه جینسینگ استفاده شود.

بیشتر مردم سعی می کنند خستگی خود را با نوشیدن چای یا قهوه رفع کنند، اما تأثیر آن فقط با نوشیدن 2 فنجان چای در روز مشاهده می شود، در صورت مصرف بیشتر این نوشابه ها واکنش معکوس خواهد بود.

بهترین روش برای رفع خستگی و بهبود توانایی کار، نوشابه حاوی جینسینگ است. فقط 2 الی 3 قطره جینسینگ در یک استکان آب دو بار در روز کافی خواهد بود تا توانایی کار به مدت طولانی تأمین شود.

کاکائو علاوه بر بهبود کار مغز، آرامش بخش نیز هست که در دوران دورکاری اهمیت زیادی دارد. برای بهبود کار مغز می توان از نوشابه های میوه ای مختلف به صورت کمپوت و یا مخلوط مربا با آب استفاده کرد.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "کدام نوشیدنی کار مغز را بهتر می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام نوشیدنی کار مغز را بهتر می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید