کسی از شهرداری تبریز خبر ندارد!

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، شرایط مدیریتی و تیمی شهرداری تبریز در رقابت های لیگ دسته یک در هاله ای از ابهام واقع شده است.

کسی از شهرداری تبریز خبر ندارد!

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، تیم شهرداری تبریز، در فصل نوزدهم رقابت های لیگ دسته یک در شرایط نابسمانی به سر می برد. این تیم در حال حاضر با 10 امتیاز و کسب 2 برد، 4 تساوی و 20 باخت درقعر جدول لیگ یک حضور دارد. این تیم که قرار بود با نام علم و ادب به کار خود در لیگ یک ادامه دهد اما هنوز نتوانسته است این نام را برای خود در سازمان لیگ به ثبت برساند و هنوز این تیم با نام شهرداری تبریز شناخته می گردد.

در شروع فصل نوزدهم رقابت های لیگ دسته یک، تیم شهرداری تبریز با یونس باهنر کار خود را شروع کرد اما به دلیل کسب نتایج ضعیف، از سمت خود کنار رفت و به جای او، بهاالدین پناهی راهنمایی تیم را بر عهده گرفت.

با گذشت 24 هفته از رقابت های لیگ دسته یک، بهاالدین پناهی به علت نرسیدن به مطالباتش، از سمت خود کنار رفته و مدتی است که شهرداری تبریز با رضا حدادی مربی این تیم به کار خود ادامه می دهد.

بهاالدین پناهی، سرمربی مستعفی شهرداری تبریز در گفت وگو با وبلاگ هتل های باراتوس، درباره شرایط این تیم تبریزی گفت: من موقعی که این تیم را تحویل گرفتم، از 7 بازی یک امتیاز هم نداشت. شرایط خیلی بدی در این تیم حاکم بود. من از وقتی که به این تیم آمدم، چند بازیکنی که خودم در اختیار داشتم را به تیم آوردم و باشگاه هم همکاری های لازم را انجام داد و توانستیم در ابتدای کار نتایج مطلوبی را به دست آوریم.

او اضافه نمود: در پنجره جابجایی نیم فصل، این تیم محروم از جذب بازیکن بود و ما حتی قادر نبودیم از تیم امید بازیکن بگیریم. با این وجود من سعی داشتم که تیم را به صندلی مطلوبی برسانم. در پنجره جابجایی، مدیریت باشگاه با وجود این که می دانست از جابجایی محروم است، 5 بازیکن خود را به تیم های دیگر فروخت و عوض این که تیم قوی تر گردد، ضعیف تر شد.

پناهی در ادامه اعلام کرد: بعد از جابجایی نیم فصل، من دیدم که در تیم ما، انبوهی از بازیکنان درجه 4 وجود دارد. حالا این که نیت مدیریت از جذب این بازیکنان چه بوده است، من در جریان آن نیستم. بعد از دیدن این شرایط من احساس کردم که حضور من در تیم فایده ندارد و تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم. در این مدت، یک مربی دیگری به شهرداری تبریز آمد و این تیم را منفجر کرد!

سرمربی مستعفی شهرداری تبریز گفت: بعد از اتفاقاتی که برای شهرداری تبریز افتاد، مدیریت با هزار خواهش و تمنا به من گفت که به تیم برگردم و من هم به این شرط به تیم برگشتم که مطالبات من را پرداخت نمایند. بعد از این که تیم ما از اهواز برگشت و بازی خود را مقابل استقلال خوزستان انجام داد، دیدم که باز شرایط مثل سابق است و تغییری نکرده است. مدیریت شهرداری تبریز حضور تیم را در لیگ یک درک نکرده است. آن ها باید بدانند که مسابقات در لیگ یک دشواری منحصر به فرد خودش را دارد و نباید با این شرایط بازیکنان درجه 4 را به خدمت گرفت. کار کردن با بازیکنان درجه 4 در لیگ یک واقعا سخت است.

او در خاتمه گفت: در حال حاضر که مسابقات لیگ یک تعطیل است. من منتظر تصمیم باشگاه هستم که ببینم خواسته های من را برآورده می نمایند یا خیر. اگر مطالبات من پرداخت گردد و بازیکنان امیدی که در تیم وجود دارند، به تیم اصلی ملحق شوند، من به کار خود در شهرداری تبریز ادامه می دهم و در غیر اینصورت، به هیچ عنوان بازگشتی وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کسی از شهرداری تبریز خبر ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی از شهرداری تبریز خبر ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید