کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد دولت مستعفی یمن

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، نیرو های مردمی یمن در ادامه پیشروی خود در استان مارب پیروز به هلاکت یکی از فرماندهان ارشد دولت مستعفی شد.

کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد دولت مستعفی یمن

به گزارش به نقل از خبرگزاری آناتولی، یکی از فرماندهان ارشد ارتش دولت مستعفی و فراری یمن در درگیری با نیرو های جنبش انصار الله یمن در شمال غرب استان مأرب در شرق این کشور کشته شد.

بر این اساس، سرلشکر عبد الله علی الحاضر، رئیس دادسرای نظامی ارتش یمن (وابسته به دولت مستعفی و فراری به ریاست عبد ربه منصور هادی) در درگیری با انصار الله در شمال غرب استان مأرب کشته شد. منابع نظامی یمن که خواستند نامشان فاش نشود به خبرگزاری آناتولی گفتند: سرلشکر علی الحاضری شامگاه شنبه در درگیری های جبهه المشجع در شمال غرب مارب کشته شد.

این منابع افزودند: الحاضری در روز های اخیر و پس از تشدید حملات انصار الله در استان مأرب، در جبهه های درگیری و نبرد حضور یافته بود.

لازم به ذکر است جبهه المشجح در شمال غرب استان مأرب برای سومین روز متوالی شاهد درگیری های شدید میان انصار الله و نیرو های دولتی یمن (مستعفی و فراری) است. انصار الله در کوشش برای تسلط بر مواضع نیرو های وابسته به منصور هادی در منطقه المشجح و ادامه پیشروی به سوی شهر مارب ، حملات گسترده و شدیدی را در این جبهه شروع کردند. استان مأرب از منابع سرشار نفت و گاز برخوردار بوده و نیرو های مردمی یمن با هدف بازپسگیری این استان از فوریه گذشته پیشروی خود را شروع نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد دولت مستعفی یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد دولت مستعفی یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید