سرمربی عراق: بازی سختی بود ولی ما به آینده امیدوار هستیم

به گزارش وبلاگ هتل های باراتوس، الربیعی ظهر امروز یک شنبه بعد از باخت تیمش برابر اندونزی در چارچوب رقابت های فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا که در تبریز برگزار می گردد، به خبرنگاران گفت: بازی سختی داشتیم و در 5 دقیقه اول دیدار نتوانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم.

سرمربی عراق: بازی سختی بود ولی ما به آینده امیدوار هستیم

وی با بیان اینکه در ابتدای بازی خوب نبودیم ولی در ادامه بسیار خوب کار کردیم، اضافه نمود: تیم حریف شناخت خیلی خوبی از ما داشت و آنها بازیکنان عراق را بررسی نموده بودند و از نقاط قوت و ضعف ما شناخت کافی را داشتند.

سرمربی تیم فوتسال عراق با بیان اینکه تیمش ناامید نشده است، گفت: ما به مرحله بعد صعود کردیم و کارمان از امروز شروع شد و امیدوارم تا بتوانیم به مراحل بالاتر برسیم. این نتیجه مشخص کننده این مسابقات نبود.

وی با تاکید بر عدم آمادگی بازیکنان تیمش نیز گفت: ما بازی های محبت آمیز ای نداشتیم و به هر تیمی هم درخواست بازی دادیم بنا به دلایل مختلفی این درخواست ما را رد کردند.

وی گفت: ولی در مقابل اندونزی بازی های محبت آمیز خیلی خوبی برگزار نموده و آماده این رقابت بود.

لازم به ذکر است تیم فوتسال زیر 20 سال اندونزی در مرحله بعد باید با تیم دوم گروه C بازی کند که در آن تیم های ژاپن و ویتنام حضور دارند و تیم عراق هم با تیم اول این گروه بازی خواهد نمود.

بازی های یک چهارم نهایی از روز سه شنبه شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی عراق: بازی سختی بود ولی ما به آینده امیدوار هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی عراق: بازی سختی بود ولی ما به آینده امیدوار هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید